Darovať

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5358

Hosť
Ahojte, všímam si už dlhšiu dobu, že v inventáry je aj tlačítko "darovať" s obrázkom darčeka, ale je nefunkčné.

Moja otázka znie, kedy bude funkčné? treba to niekde v hre nastaviť/vyskúmať/alebo treba počkať kedy to rozbehne další upgrade? ..

Pýtam sa to, pretože tam mám kopu budov ktoré nechcem zmazať ani postaviť, najradšej by som ich daroval slabším hráčom v cechu.

Ďakujem vopred za odpovede, prajem pekný deň :)

btw. chcel som priložiť obrázok pre lepšiu predstavu, no nefunguje to...
 

DeletedUser3765

Hosť
UNAGbo6.png
 

DeletedUser

Hosť
Ta moznost je tam zobrazovana uz velmi dlhu dobu,ale stale to piste,ze to nie je este dostupne a kto vie,ci bude :/
 

DeletedUser4743

Hosť
Myslím,že všetky tlačítka fungujú. Všade je to čo tam patrí. Posledné tlačítko je Dary a nie Darovať. V tejto kolonke mám nástroje na bezplatné zvýšenie levelu VB, ktoré sme kedysi dostali pri upgrade hry,keď VB mali možnosť iba 10 levelov. Inak to všetko mám aj pod hviezdičkou tlačítka všetko.
 

DeletedUser5358

Hosť
Podla mňa to hlúposť nie je, keď mám budovy, ktoré som získal a ja ich nevyužijem a môžem ich darovať slabšiemu hráčovi v cechu ktorému to velmi pomôže (napríklad by som mu daroval budovu na výrobu vojakov a tá budova by bola z vyššej doby ako je on sám) tak prečo nie?
 

DeletedUser1834

Hosť
Tak to si kamaratek, obdivujuci Alcatraz, pekne prestrelil :eek:
Opacneho nazoru je PF manager FoE Fabio Lo Zito.
Onehdy, ked Frosty v Uhroch Hornych sa stavil by eventom zimnym kazdeho potesil, bol na navsteve v Ciudad Perdida.
Medzi recou dobrovolne nevedomky sa preriekol, ked mysel potemnela jeho z vina co dopestoval nasho mesta vinar Dionysos, na juznych svahoch hned za Bazilikou St.Marco, kde i "hitzone" svojho casu kricky nam kropil svojim mocom, ked nase mesto navstevou svojou poctil.
Ej veru, darom obdarovat bude ta moznost mozna no este vela vody pretecie a piesku na sahare slnko vysusi, kym si touto vymozenostou kto to radost spravi no nie susedovy ci priatelovy lez v istom meste postavi, no viac az cas dozreje v Secret Area51 sa kazdy vcas na vlastne oci svoje ubolene presvedci.
Zatial je to taka jedna z velkych myslienok, nic oficialne ci akekolvek detailne rozpracovanie.
Svojim sposob daco co prida silnejsi socialny aspekt hry, kde hraci budu schopni pracovat spolocne a spolocne vybudovat mesto hoci neni su ziadne definitivne udaje o tejto faze napredovania gamesy ako takej ... .
 

DeletedUser5364

Hosť
Nikdy to nespustia a to z jediného dôvodu : cez eventy si hráč môže spraviť XY dual účtov a vyhrať XY eventovych stavieb a následne si ich podarovať na primárny účet , tým hra FoE upadne.... Preto to nikdy nespustia ,to tlačítko tam bolo vymyslené zrejme kôli nejakému eventu alebo čomu a doteraz to neodstránili ;););)
 

DeletedUser5358

Hosť
Nikdy to nespustia a to z jediného dôvodu : cez eventy si hráč môže spraviť XY dual účtov a vyhrať XY eventovych stavieb a následne si ich podarovať na primárny účet , tým hra FoE upadne.... Preto to nikdy nespustia ,to tlačítko tam bolo vymyslené zrejme kôli nejakému eventu alebo čomu a doteraz to neodstránili ;););)
Som rád že som tu trochu rozprúdil konverzáciu na túto tému, to čo píšeš má zmysel, z čoho mi vyplýva že budovy ktoré tam mám sú mi na dve veci :D škoda
 

DeletedUser4788

Hosť
Podla mňa to hlúposť nie je, keď mám budovy, ktoré som získal a ja ich nevyužijem a môžem ich darovať slabšiemu hráčovi v cechu ktorému to velmi pomôže (napríklad by som mu daroval budovu na výrobu vojakov a tá budova by bola z vyššej doby ako je on sám) tak prečo nie?

hej , v pohode tak pod ... dam ti 2 arkologie ( 8 000 obyvatelov a motivovana 130 000 minci neratajuc Baziliku ) , potom ti dam 1 eko park ( motivovani 14 000 spokojnost ) , najde sa aj zariadenie na tazbu helia ( 5 540 zasob za hodinu ) + zakladnu pre vznasajuce sa tanky , moze bit ?
To vsetko si postavis v dobe zeleznej jo ? + ti poslem tovar a plany na alcatraz nech hras CVC buducnost jo ?
Tak kde sme ?
 

DeletedUser4788

Hosť
:confused:ps. prepacte ze spam---ujem ! ale ze tu nam prichadza VELKOLEPY z Ciudad Perdida takznamy Cossacks :eek: ktory uz poslednych 5 ROKOV nepostavil ani jednu jedinu budovu ( a hru hra 6 rokov ) :rolleyes: , ma 3 197 vyhranych bojov ( fuu to hrdina , tie neboziatka co celia jeho utok a ze Vas aj plieny :confused: ) , 11 VB uroven - priemer 12 , ma 1 152 259 bodov , FIIIIIIIHA a to aj svoj cech ( ze vraj A.L.F. ) :confused: Ta to co je o_O ?
Ale keby Nasmu drahemu Cossacks-sovyyy :p da niekto arkologiu a zopar tisic bodov do VB ten sa ani nehyba , proste sa zosmrdi v tej dobe co je :confused: ci ??? AKTA X :mad:, mi to dochadza , ze sa Nas velkolepy Cossaks boji buducnosti :oops: ... tududu

Takze povedz to na rovinu , proste tie dary neriesia , lebo maju vela Cossacksov z Ciudad Perdida , Rio da Zaneiro :eek: , da Brazilia ci DA CHinaaa , Uruqaui a DA Paraquai ... takze Nas mili z Ciudad Perdide nedostanes nic :p


---- ((( a ja chodim do krcme sem a tam , v kazdej si pol deci daaaaam :rolleyes: ))) ----
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore