Diskusia Diskusia k súťaži "O najkrajšie ranky fóra"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
newlogo1.png

Vážení hráči, tu môžete debatovať o všetkom možnom, čo sa týka súťaže O najkrajšie ranky fóra.

Váš Forge of Empires tím
 

Paprikant

Člen
Z najvetchejšou pravdepodobnostnou sa tejto súťaže zúčastni minimum ľudí. Môj návrh. Zla súťaž, vymyslel by som niečo lepšie a nie takéto hlúposti, osobne sa tejto súťaže nezúčastním dôvod je hlúpa súťaž. Ranky
Ved na fóre mate toľko návrhov od hráčov a vy takúto hlúposť načo je to fórum len čistý pokec? A nič sa od hráčov nebude čerpať?
Pred 3 rokmi sa na toto forum viac ľudí chodilo pozerať no teraz to je už slabota. Ale no nič sa nedá robiť.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak máš návrh na súťaž, môžeš ho pokojne napísať sem. Návrhy od hráčov berieme vážne a postupne ich i aplikujeme do života fóra. Súťaž o ranky tímu dá šancu graficky zdatným užívateľom, nakoľko posledná súťaž bola o bystrosti a rýchlosti. Ďakujeme za tvoj názor!
 

juri01

Aktívny člen
Samozrejme poznám význam slova rank, len som si to akosi nevedel predstaviť. Čiže ide o grafické znázornenie hodnosti členov fóra. ;)
Vďaka za vysvetlenie, aj za vizuálnu ukážku :)
 

DeletedUser

Hosť
Vyzerá to zaujímavo ale ako to budem robiť hm to ešte neviem... Len by ma zaujímalo koľko ľudí sa zapojí do sútaže? fragmenty mesta sa zapojilo aspoň na začiatku kvantum ľudí a na konci zostalo len pár jedincov... každopádne táto súťaž bude isto zaujímavá a snáď aj prospešná pre fórum :)
 

DeletedUser

Hosť
A ešte tá téma nejde vytvoriť vyhadzuje mi tam chybu.
 

DeletedUser4

Hosť
chyba by mala byť odstránená. Dajte nám vediet či sa tak stalo.
 

jmalachi

Aktívny člen
zdravím, tak skúsil to tam vložiť ...ak by ste mohli napísať či som to dobre vložil a vytvoril tam kde sa to má?..a či je obrázok v takom nejakom duchu ako som tam dal príklad v poriadku...?
 

DeletedUser

Hosť
zdravím, tak skúsil to tam vložiť ...ak by ste mohli napísať či som to dobre vložil a vytvoril tam kde sa to má?..a či je obrázok v takom nejakom duchu ako som tam dal príklad v poriadku...?
Isto to vylepší je to také chudobné na farby a iné veci... A neviem ci to ma byt vidieť tie naše odpovede
 

DeletedUser5683

Hosť
Vyhýbajte sa hodnoteniu návrhov v diskusii a nechajte všetko na hlasovanie.
 

DeletedUser5683

Hosť
zdravím, tak skúsil to tam vložiť ...ak by ste mohli napísať či som to dobre vložil a vytvoril tam kde sa to má?..a či je obrázok v takom nejakom duchu ako som tam dal príklad v poriadku...?
Súťažný príspevok je vytvorený dobre a je i v dobrej podsekcii. Ako ranky grafický cítiš je na tebe, toto hodnotiť nebudem.
 

DeletedUser5683

Hosť
Malý príklad ako nemá vyzerať rank pre tímového člena :) Musím podotknúť, že výtvor je môj a je mimosúťažný, preto je tu :)

no-rank-01.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore