• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Milé kráľovné a králi,

v tejto téme radi privítame vaše návrhy, tipy a nápady čo by mala ďalšia aktualizácia obsahovať, ktoré pre vás dôležité veci by mala mať a v čom by sa mohla zlepšiť. Skrátka sem píšte rôzne herné vylepšenia, ktoré vám momentálne "pijú" krv.
 

DeletedUser5364

Hosť
Zobrazovať "úspechy" a "level-up úspechy" iba v novinkách (história udalostí) a nie na celu obrazovku čo brzdí chod hry:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4391

Hosť
Je to síce iba malá vec ale keď motivujete ostatných a dostanete plánik tak nemôžte kliknúť myšou aby vám to zmizlo ako keď môžte s návštevou krčmy a musíte kliknúť Xko hore vpravo keby sa to zmenilo na systém ktorý má krčma tak by som bol rád :):)
 

DeletedUser5785

Hosť
1. Umoznit schovavat do inventara hociktoru budovu (aj kupene za diamanty!, za mince a specialne vojenske budovy- skrysa rogua,...)
2. Vyziadat potvrdenie schovania do inventara tak ako pri predaji (myslim, ze to v hre nebolo, ale mozem sa mylit..)
3. Aby sa do sampionatu cechovych expedicii zarataval aj 4 lvl expedicie, pretoze teraz moze dojst k situacii, kedy v cechu vsetci hraci az na jedneho (ktory sa nemohol zucastnit) spravia 64/64 zrazok a cech ako celok prehra sampionat, lebo ostatne cechy mali v ramci prvyh troch lvlov viac percent a do 4 lvla ani nesli...
 

DeletedUser5364

Hosť
Ďalej by bolo užitočne pridať Siene Slávy medzi "uprednostnené" budovy ako sú svätyne (znalostí,úcty,inšpirácie) preto že sú tak isto ,možno ešte viacej dôležite ,hlavne pre cech a dekorácie vyhodiť s "uprednostnených" úplne,požierače motivácií cez tlačítko pomoc ;)
 

RxRa

Člen
Potešilo by ma, keby si okno "Správa armády" zapamätalo posledný stav, takže by sa neotváralo stále s filtrom "Všetky éry", ale zapamätalo by si môj predchádzajúci výber. Myslím, že väčšina hráčov bojuje hlavne v CE vo svojej dobe a keď niekto má kopu bojovníkov vo viacerých érach, tak je otrava neustále to filtrovať na svoju vlastnú.

Tiež by som uvítal, keby sa dalo vypnúť okno s animáciou pri návšteve hostinca. Len ma to zdržiava.
 

DeletedUser5899

Hosť
Ja by som privital Hladanie pokladov aj do mobilnej verzie. Myslim, ze nie som jediny, co to hra v 99% na mobilnom zariadeni a takto mi uchadza jedna z moznosti ziskavania bonusov...

A este by sa mi pacilo upravenie odmien za dobyvanie sektorov, obzvlast tych surovinovych. Pridu mi neprimerane nakladom na ich dosiahnutie.
 

DeletedUser5908

Hosť
Z môjho pohľadu by bolo príjemné upraviť možnosti obchodovania, presnejšie obchodných ponúk na trhu.
Keď dám ponuku na trh, tak spoluhráči v cechu by obchodnú ponuku prijali bez použitia bodu výskumu, tak ako to je aktuálne pri vytváraní ponuky len pre cech. Hráč mimo cechu by obchodnú ponuku prijal normálne s použitím bodu výskumu. Pri zaškrtnutom políčku 'Len pre cech' pri vytváraní obchodnej ponuky by sa vytvorená ponuka zobrazila len hráčom v cechu, čím zabránime, aby ju prijal hráč mimo cechu a ochudobnil tak spoluhráčov v cechu, respektíve ich predbehol na základe nejakej dohody :)
 

DeletedUser5364

Hosť
navrhujem upravit forum v nasledovnej aktualizacii , pripadam si naozaj ako nevidiaci medzi nevidiacimi ,,,pred tým som videl a vedel o všetkom na FÓRKU teraz som naozaj dezorientovaný a myslím že komplikácie budu aj u NOVÝCH uživatelov
 

DeletedUser5364

Hosť
od kedy je to tu tak? nehral som 2tyždne tak neviem sa zorientovať
 

DeletedUser5785

Hosť
nový vzhľad je už asi týždeň a ozaj sa na ňho dá zvyknúť, chce to len čas. Viac sa mi však páčilo svetlé pozadie namiesto tmavo-modrého
 

DeletedUser5364

Hosť
ďakujem , bude to ťažké ale ....zabojujeme :) nič však nemení na veci že by to mohli upraviť :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore