Diskusia Diskusia k súťaži "Letný hostinec" - 2. kolo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5918

Hosť
no ok teda , len dufam ze vysledky nebudu kvoli 500 dia (cca 7eur) zmanipulovane ako vsetko na slovensku :D :D :D
 

DeletedUser5785

Hosť
George14, pravidlá tejto súťaže boli jasne stanovené na jej začiatku a vychádzali z predchádzajúcich postrehov a odozvy účastníkov fóra. Podľa môjho názoru je to veľmi zaujímavá súťaž a nevidím dôvod kaziť si potešenie z nej neopodstatnenými narážkami. Do budúcna nás čakajú aj ďalšie súťaže, pri tvorbe ktorých sa bude hľadať kompromis medzi všetkými požiadavkami, vrátane tvojej.
 

DeletedUser5918

Hosť
sissy lu , asi si ma nepochopila .
to niesu narazky ale z mojho pohladu vylepsenia ako tuto sutaz zdokonalit a aby sutaziaci nekoncili po jedne vynechanej odpovedi , lebo dobre vieme ze nemaju uz sancu na vitazstvo (tak ako aj ja )
a ano mas pravdu pravidla boli jasne stanovene , preto pripominam predposledny bod tychto pravidiel :

-- FoE tím si vyhradzuje právo kedykoľvek súťaž zmeniť...

takze neber moje pripomienky ako narazku ale ako uzitocne postrehy , dakujem

p.s. fakt si neviem predstavit ako byvali sportovec , ze sutazim neaku sutaz (hokej, futbal, tenis,atd..) a nevidim v nej priebezne vysledky , az po skonceni sutazi ...to je trosku cez ciaru si myslim preto som pisal ze ked uz organizator nema cas na kazdodene vyhodnocovanie , staci zverejnovat odpovede ja ich zratam ( pomozem ) a spravim priebeznu tabulku z vysledkami ...to je vcsetko co som chcel :)

p.s2 . pridanie bonusoveho spetneho casu je v moci organizatora ;) , myslene je to tak , ze ked uz su neni zverejnene jednotlive odpovede na ulohy , tak by sa malo dat stale nane spetne odpovedat aby mali sancu vyhrat vsetci aj novy hraci co sa napr.dnes regli a aj tí ktory sa z inych dvovodou nemohli zucastnit jednej ci dvoch uloh
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
no ok teda , len dufam ze vysledky nebudu kvoli 500 dia (cca 7eur) zmanipulovane ako vsetko na slovensku :D :D :D

Odpovede každého hráča hodnotíme spravodlivo bez štipky nadržiavania, čo Ti určite potvrdia účastníci minulých súťaží. Nie je v našom záujem organizovať súťaže pre dopredu vybraných výhercov. Ak by som niekomu chcel podarovať diamanty, určite by som to ja sám za seba nerobil formou súťaže, ale poslal by som ich hráčovi priamo do hry a basta.

Mimo iného nehráme v tejto súťaži o 500 diamantov, ale ako som uviedol v zadaní o 1000 diamantov a po dnešku o 2000 diamantov!!!
 

DeletedUser5683

Hosť
sissy lu , asi si ma nepochopila .
to niesu narazky ale z mojho pohladu vylepsenia ako tuto sutaz zdokonalit a aby sutaziaci nekoncili po jedne vynechanej odpovedi , lebo dobre vieme ze nemaju uz sancu na vitazstvo (tak ako aj ja )
a ano mas pravdu pravidla boli jasne stanovene , preto pripominam predposledny bod tychto pravidiel :

-- FoE tím si vyhradzuje právo kedykoľvek súťaž zmeniť...

takze neber moje pripomienky ako narazku ale ako uzitocne postrehy , dakujem

p.s. fakt si neviem predstavit ako byvali sportovec , ze sutazim neaku sutaz (hokej, futbal, tenis,atd..) a nevidim v nej priebezne vysledky , az po skonceni sutazi ...to je trosku cez ciaru si myslim preto som pisal ze ked uz organizator nema cas na kazdodene vyhodnocovanie , staci zverejnovat odpovede ja ich zratam ( pomozem ) a spravim priebeznu tabulku z vysledkami ...to je vcsetko co som chcel :)

p.s2 . pridanie bonusoveho spetneho casu je v moci organizatora ;) , myslene je to tak , ze ked uz su neni zverejnene jednotlive odpovede na ulohy , tak by sa malo dat stale nane spetne odpovedat aby mali sancu vyhrat vsetci aj novy hraci co sa napr.dnes regli a aj tí ktory sa z inych dvovodou nemohli zucastnit jednej ci dvoch uloh

Každý deň sa v súťaži mení bodové ohodnotenie a je možné, že v daný deň súťažiaci môže získať viac bodov za správne odpovede ako za predchádzajúce tri dni, nakoľko každá správna odpoveď v každý deň má iné bodové ohodnotenie.

Opakujem, priebežné výsledky súťaže nerobíme, nie preto, že by sme ich nechceli robiť alebo nestíhali pridávať, ale preto, že z minulých súťaží máme negatívne ohlasy, kedy po priebežných výsledkoch mnohí súťažiaci prestali súťažiť a v súťaži zostali iba traja hráči, ktorí mali isté tri výherné miesta.

Čo sa týka otázky nechať otvorené všetky otázky, aby dodatočne na predchádzajúce otázky mohli odpovedať i novo zaregistrovaní hráči, Ťa nepoteším, nakoľko v zadaní je jasné napísané, že odpovede môžeš pridávať do pridania ďalšej úlohy. Momentálne sú takto stanovené pravidlá, ktoré určite nemienime v polovici súťaže meniť, lebo i takúto situáciu sme v minulosti riešili a boli na úpravy počas súťaže zmiešané ohlasy. Nevylučujeme, že v budúcnosti pristúpime k tomu, že nastavíme súťaže tak, že sa bude dať počas celej súťaže odpovedať na všetky otázky, ale určite to stanovíme a zadáme do pravidiel od začiatku, aby to bolo jasné všetkým súťažiacim ešte skôr ako začnú súťažiť.

Neboj, nikto na teba neútočí za to, že máš konštruktívne nápady a užitočné postrehy. My, vo FoE tíme sme vďační za každý ohlas a nápad. Za tie Ti isto ďakujeme! Dotkla sa nás len úvaha o možnej zmanipulovanosti súťaže, nakoľko si veľmi zakladáme na serióznosti, čestnosti a spravodlivosti každej jednej súťaže, poriadanej na tomto fóre.
 

DeletedUser5918

Hosť
Každý deň sa v súťaži mení bodové ohodnotenie a je možné, že v daný deň súťažiaci môže získať viac bodov za správne odpovede ako za predchádzajúce tri dni, nakoľko každá správna odpoveď v každý deň má iné bodové ohodnotenie.

Opakujem, priebežné výsledky súťaže nerobíme, nie preto, že by sme ich nechceli robiť alebo nestíhali pridávať, ale preto, že z minulých súťaží máme negatívne ohlasy, kedy po priebežných výsledkoch mnohí súťažiaci prestali súťažiť a v súťaži zostali iba traja hráči, ktorí mali isté tri výherné miesta.

Čo sa týka otázky nechať otvorené všetky otázky, aby dodatočne na predchádzajúce otázky mohli odpovedať i novo zaregistrovaní hráči, Ťa nepoteším, nakoľko v zadaní je jasné napísané, že odpovede môžeš pridávať do pridania ďalšej úlohy. Momentálne sú takto stanovené pravidlá, ktoré určite nemienime v polovici súťaže meniť, lebo i takúto situáciu sme v minulosti riešili a boli na úpravy počas súťaže zmiešané ohlasy. Nevylučujeme, že v budúcnosti pristúpime k tomu, že nastavíme súťaže tak, že sa bude dať počas celej súťaže odpovedať na všetky otázky, ale určite to stanovíme a zadáme do pravidiel od začiatku, aby to bolo jasné všetkým súťažiacim ešte skôr ako začnú súťažiť.

Neboj, nikto na teba neútočí za to, že máš konštruktívne nápady a užitočné postrehy. My, vo FoE tíme sme vďační za každý ohlas a nápad. Za tie Ti isto ďakujeme! Dotkla sa nás len úvaha o možnej zmanipulovanosti súťaže, nakoľko si veľmi zakladáme na serióznosti, čestnosti a spravodlivosti každej jednej súťaže, poriadanej na tomto fóre.


nechcel som sa nikoho dotknut , len som nikde v diskusiach a ani v archive sutazi nenasiel po vyhlaseni vysledkov jednotlivych sutazi aj vyhlasenie spravnych odpovedi a tipov !!! aby si kazdy mohol spatne skontrolovat kde urobil chybu a kde nie , a aby sa zabranilo podobnym pochybnostiam a naraziek do buducna by som doporucil zverejnit aj spravne odpovede a spravne tipy
p.s. a mozno som len zle hladal , ale napr letny hostinec 1kolo som nikde nenasiel spravne odpovede , mala by byt spravena nato samostatna tema , moj nazor
 

DeletedUser5918

Hosť
to z akeho dvovodu sa zatvorila 6uloha teraz ked som isiel pisat odpoved ?
fakt super toto
doteraz to bolo vzdy okolo 18:00 a zrazu ze o 12:00 uzamknuta
 

DeletedUser5918

Hosť
tak to je krasa takato svojvola , fakt super , a dovod preco sa cas na odpoved skratil o cca 25% je aky ?
 

DeletedUser5683

Hosť
Aká svojvôľa? Máš v zadaní napísané do ktorej hodiny má byť každá úloha otvorená? Je tam nejaký 24 - hodinový limit? Jasné tam je uvedené, že odpovedať môžeš do zverejnenia ďalšej úlohy. A to sa i stalo...
 

DeletedUser5918

Hosť
Tak 5 dni po sebe su ulohy otvorene kazda priblizne 24h a zdezu siesty den je to o 6h menej .bez udania akeho kolvek rozumneho dvovodu .to neni svojvola ?
Akoze prepacte ze som sa zapojil do sutaze a do diskusie ako ju vylepsit.pripadne zdokonalit ale vidim ze to nema vyznam .
S takym to pristupom moc ludi tu nepripudne .
Este raz prepacte ze som si sem dovolil nieco pisat .
Pekny den
 

DeletedUser5918

Hosť
Tak akoze 5 dni je kazda uloha otvorena cca 24 hodin a zrazu sieta je o sest hodin skratena .resp.znicoho nic je pridana o 6 hodin skor uloha 7. Bez udania rozumneho dovodu .
To akoze neni svojvola ?
Prepacye ze som sa zapojol do sutaze a do tejto diskosie .ze som chcel ju chcel vylepsit a priviest viac hracou sem .ale stakym to jednanim z vasej strany to nema vyznam .
Pekny den a eate raz prepacte .
 

DeletedUser5683

Hosť
Dôvod som uviedol, bola pridaná 7. úloha. Išlo o zatraktívnenie súťaže o jednú úlohu navyše. Vôbec nebolo v našom záujme nikoho trestať za jeho názor alebo napísanie príspevku do diskusie, skôr naopak, ceníme si akejkoľvek spätnej väzby na súťaž, či už je pochvalná alebo kritická :)
 

DeletedUser5918

Hosť
Tak to ano .to sa vam podarilo teda zatraktivnit tada .
To ze som neatihol 6 ulohu som prisiel o cca 50 bodov .ale mozem ziskat 7 bodov za presny tip .fakt super
A gratujejem tomu kto toto vymyslel .
Ked uz chcem nieco zatraktivnit tak predsa nezoberem sancu nieco dokoncit.inymi slovami ked ste sa rozhodli pridat ulohu navyse .tak mohli byt obe posledne ulohy otvorene sucastne .to by bolo nieco na vyse ale co je toto to nevem .
 

DeletedUser5954

Hosť
Veď je to o rýchlostí, musíš čakať čokoľvek :) Ja som 6-tú úlohu stihol akurát včas :)
 

DeletedUser5918

Hosť
A o rychlosti som nikde nic necital .to mi je novinka .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore