• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5918

Hosť
Palec hore tvorcom za tuto sutaz!
Paci sa mi napaditost a ocenujem aj cas straveny s pripravou sutaze.

odial vies aky cas stravili s pripravou ? :D :D
je to niekde v statistykach aj ja by som chel ocenit ten cas , len nikde to neviem najst :D
 

DeletedUser6252

Hosť
Tak navod spraveny, a myslim, ze celkom prehladny, ale ako som aj tam pisal ide o to s akymi programami tu ludia robia alebo aku verziu Windows mate, takze pripadne dotazy mi hodte do posty a skusim dat bud upravu, alebo doplnenie pre dalsie verzie systemu, ci programu...

TU mate link pre posudenie :)
Good work :)
 

DeletedUser5918

Hosť
Ahoj...
pls, co je ti neprehladne... podla mojho skromneho nazoru je to dost prehladne,.. a ak nahodou daco neviem, napisem priamo Joogudovi, alebo skusim vyhladat...vzdy sa dostanem po odpoved...
ale dostal si sa az sem a to uz dostat sa po zadanie sutaze, neni o nic tazsie :)
najvecii problem je ze nikde na hlavnej stranke neni priami odkaz na prebiehajucu sutaz , tak niekto kto tu tu neni tak casto ako my moze mat problem to najst , chcelo by to neaky priami odkaz na hlavnu stranku ;)
 

uhe83

Aktívny člen
hlavna stranka sa ti otvori hned po nacitani fora :D
ale mas pravdu, zeby to chcelo nejaky "Baner" na uputanie, prebiehajucich sutazi, niekde vyditelnejsie....
ja si vsimam samozrejme aj najnovise ualosti na pravej strane, tam vidim vacsinu...
 

DeletedUser5918

Hosť
hlavna stranka sa ti otvori hned po nacitani fora :D
ale mas pravdu, zeby to chcelo nejaky "Baner" na uputanie, prebiehajucich sutazi, niekde vyditelnejsie....
ja si vsimam samozrejme aj najnovise ualosti na pravej strane, tam vidim vacsinu...

presne ako pises , ja idem tiez vsetko cez najnovsie udalosti , ale stalo sa aj mne ze nic k surazi tam nebolo a mal som problem to aj ja najst ze v ktorej teme ta sutaz je zasita :D
myslim si ze by nebolo odveci zaradit hore do dolezitych info nieco ako AKTUALNA SUTAZ , myslim ze je to tiez dost dolezite ;)
 

uhe83

Aktívny člen
presne ako pises , ja idem tiez vsetko cez najnovsie udalosti , ale stalo sa aj mne ze nic k surazi tam nebolo a mal som problem to aj ja najst ze v ktorej teme ta sutaz je zasita :D
myslim si ze by nebolo odveci zaradit hore do dolezitych info nieco ako AKTUALNA SUTAZ , myslim ze je to tiez dost dolezite ;)
myslim, ze hladanie nie je az taky problem, ved je priamo sutazny kutik...ale jasne chapem...tiez suhlasim a pripajam sa k tomu, ale skor by stacilo nahodit odkaz viditelny na aktualnu sutaz...
 

DeletedUser2302

Hosť
uhe83 - ten návod si mal dať včera :) a ušetril by si mi 5 rokov života :)... ja som ten obrázok otvoril a zmenšil cez skicár na 50 % a hotovo :)
 

uhe83

Aktívny člen
uhe83 - ten návod si mal dať včera :) a ušetril by si mi 5 rokov života :)... ja som ten obrázok otvoril a zmenšil cez skicár na 50 % a hotovo :)
heh dakujem ti.. tak uz to tu mas, no inspiroval si ma k tomu ty :)
ved hovorim, ze kazdy mame svoje, ale oki, nahodim pripadne aj ten navod k tomu ptm...
 

DeletedUser5918

Hosť
inak vidim ze vela ludi malo problem stymi obrazkami , skoda ze autorom sutaze nenapadlo ako to zjednodussit , napr , dat na obrazky mriezku so suradnicami a najdene rozdieli pisat tak ze v ktorom stvorceku sektore sa dany rozdiel nachadza , mozno nabuduce
 

uhe83

Aktívny člen
inak vidim ze vela ludi malo problem stymi obrazkami , skoda ze autorom sutaze nenapadlo ako to zjednodussit , napr , dat na obrazky mriezku so suradnicami a najdene rozdieli pisat tak ze v ktorom stvorceku sektore sa dany rozdiel nachadza , mozno nabuduce
to myslim, ze by bolo prehnane, ale zas by si musel skoro ku kazdej ulohe upraavovat mriezky, kedze nie vsetko by bolo v ramci jedneho ramceka...
je to dot ulahcene o to zakreslenie, ale aj toto by bola moznost
 

DeletedUser5918

Hosť
to myslim, ze by bolo prehnane, ale zas by si musel skoro ku kazdej ulohe upraavovat mriezky, kedze nie vsetko by bolo v ramci jedneho ramceka...
je to dot ulahcene o to zakreslenie, ale aj toto by bola moznost

ako myslis prehnane ? tam ze to bude zjednodusene a v pohode pristumne vsetkym aj na mobiloch a tabletoch :D ..jednoducha mriezka cez obrazok zvysle ocislovana od 1po 10 a vodorovne opismerkovana od A po K a posuvat by sa nikdy nemuselo nic , ved kludne by spravna odpovet mohla mat aj viac stvorcekov ;)
 

uhe83

Aktívny člen
neviem, aj tam by si kazdy nasiel nieco co by sa mu nepacilo...
ale ako som pisal, aj toto je moznost
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore