Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6252

Hosť
A nepodelis sa? :) aj ked som to tam rozdelila, teda v odpovedi
 

DeletedUser5683

Hosť
Pýtal sa, či sa za rozdiely počíta i to, že srnka má dole hlavu na jednom obrázku a na druhom má hore. Toto nie je rozdiel ako ani lietajúce vtáky, ktoré by sa počítali do súťaže.
 

uhe83

Aktívny člen
Pýtal sa, či sa za rozdiely počíta i to, že srnka má dole hlavu na jednom obrázku a na druhom má hore. Toto nie je rozdiel ako ani lietajúce vtáky, ktoré by sa počítali do súťaže.
tak lietajuci vtak snad uz by sa brat mohol...
lebo aktualne sry.... rozdiel to je ak ten vtak tam je a na dalsom zabere nie je, nik nemoze vediet, ze to neni umysel zadavatela :D
tu srnku som sa pytal..a teda neoznail.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak urobím prvý obrázok a na druhom chcem presunúť pár budov, nikdy nedosiahnem rovnaké pozície lietajúcich vtákov, srniek a skákajúcich zajacov, nakoľko ide o zmeny na bežiacom servéri. Niečo iné je, keď úpravy robím na statickom obrázku v grafickom editore, kde všetko staticky stojí a úpravy robím len odstraňovaním a prefarbovaním.
 

Paprikant

Člen
Ak hľaďme rozdiely v meste a okolí je jasne že sa hľadá rozdiel či ma srnka hore alebo dole hlavu a či tam je v tak alebo není lebo rozdiely nehľadáme len v meste kde na jednom zábere je človek a na druhom není
pokiaľ toto idú tvorcovia posudzovať podla toho ako im v danej chvíli treba tak súťaž zlyhala bude víťaz ten ktorého urobí admin bez ohľadu na skutočnosti a cele to je len divadlo
mali byt pravidla čo sa za rozdiel počíta a čo už nie no nedali ste to tu tak sa počíta všetko aj bodka
ved o tom je to nájdi rozdiel
popri tom sú iné otázky kde je napísane nájdi tekvice, presunuté domy , zmazane, prefarbené a ďalšie.
 

uhe83

Aktívny člen
tu s paprikantom suhlasim, ako som pisal, ked nie je stanovene co je a co nie je rozdiel, tak som chcel oznacit skoro vsetko.. :D
 

uhe83

Aktívny člen
Ak urobím prvý obrázok a na druhom chcem presunúť pár budov, nikdy nedosiahnem rovnaké pozície lietajúcich vtákov, srniek a skákajúcich zajacov, nakoľko ide o zmeny na bežiacom servéri. Niečo iné je, keď úpravy robím na statickom obrázku v grafickom editore, kde všetko staticky stojí a úpravy robím len odstraňovaním a prefarbovaním.
Alera napisal vybornu vec...skus pred spravenim screenu alebo pred upravami vypnut animacie, a o problem by bolo postarane :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak hľaďme rozdiely v meste a okolí je jasne že sa hľadá rozdiel či ma srnka hore alebo dole hlavu a či tam je v tak alebo není lebo rozdiely nehľadáme len v meste kde na jednom zábere je človek a na druhom není
pokiaľ toto idú tvorcovia posudzovať podla toho ako im v danej chvíli treba tak súťaž zlyhala bude víťaz ten ktorého urobí admin bez ohľadu na skutočnosti a cele to je len divadlo
mali byt pravidla čo sa za rozdiel počíta a čo už nie no nedali ste to tu tak sa počíta všetko aj bodka
ved o tom je to nájdi rozdiel
popri tom sú iné otázky kde je napísane nájdi tekvice, presunuté domy , zmazane, prefarbené a ďalšie.
V zadaní úloh na každý deň som presne opísal čo Jack pri prechádzke mestom a jeho okolím urobil.Stačilo len pozorne čítať a odpovedať na otázky.Čo sa týka animácií, ktoré ste počítali za rozdiely, toto nezodpovedá skutočnosti. Prešiel som si vaše odpovede a nenašiel sa nik, kto by za rozdiely počítal všetky animácie, ktoré mesto a okolie ponúka.
 

SuperBorec

Nový člen
ahoj ... môžem nesmelú otázku ??
kedy sa dozvieme výsledky prípadne malé info ..... koľko bolo zúčastnených a kedy odmeny ??

dakujem
 

DeletedUser5683

Hosť
Vyčerpávajúce informácie budem poskytovať po skončení súťaže dnes a ostatné počas zajtrajška.
 

DeletedUser6252

Hosť
Hm... zaciatok mi siel, koniec nie velmi :) inak poslefna uloha - pri radnici za pilou nebola dekoracia presunuta?
 

DeletedUser5683

Hosť
Áno, treba, takto sme to v prípade zhodných bodov pridali do Zadania súťaže. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore