• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Obranná jednotka

DeletedUser6648

Hosť
Prečo nemôžem nastavit obrannú jednotku? Keď si dám zobraziť armádu, tak tam mám možnosť nastavit len útočnú armadu. Som v dobe ranný stredovek, odomkne sa to výskumom?
 

DeletedUser2939

Hosť
otvoris si okno armady a na lavej strane mas modre tlacitko a to stlacis a potom si mmozes naznacit modrym ramcekom 8 vojakov .
 

DeletedUser6648

Hosť
Nemám tam žiadne modré tlačidlo.
 

Prílohy

  • Screenshot_2018-12-10-19-58-31.jpeg
    Screenshot_2018-12-10-19-58-31.jpeg
    553,7 KB · Zobrazenia: 12

Federal

Člen
toto je ako keby si chcel útočiť a tam sa nedá nastaviť obrana...
najdi si nalavo dolu okienko armáda a tam to musíš najsť...
 

DeletedUser2939

Hosť
tak to mas asi na mobile , klikni na vojaka a tam nmas modre okienko a stym ho das do odrany mesta .
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, mne tiež nejde nastaviť obrannu jednotku, v správe armady po kliknuti na konkrétneho vojaka nemam ziadne modre okienko, ako vsade citam.downloadfile-2.jpeg
Na možnosť 0/8 sa mi neda kliknúť.
Musim niečo pre to vyskumat?
 

DeletedUser1834

Hosť
Uz len krocik aj ked poslepu, ktory bude znamenat skok pre ludstvo ...
Obrazok mas a na katapult s klikla. Teraz ociskami zablud na stvoro ikoniek uplne dolu. Prva nech ti oci nekole ale ta druha ikonka modro znacena s 0/8 nech ti je vyvolena. Nevahaj, klikni a ak i katapult modro osvieti svoj ramik tak je v obrane. Neni su to ziadne cary i cisielko sa zmeni na 1/8.
A potom ze v Ciudad Perdide dospievaju fakani :/
 

DeletedUser

Hosť
Uz len krocik aj ked poslepu, ktory bude znamenat skok pre ludstvo ...
Obrazok mas a na katapult s klikla. Teraz ociskami zablud na stvoro ikoniek uplne dolu. Prva nech ti oci nekole ale ta druha ikonka modro znacena s 0/8 nech ti je vyvolena. Nevahaj, klikni a ak i katapult modro osvieti svoj ramik tak je v obrane. Neni su to ziadne cary i cisielko sa zmeni na 1/8.
A potom ze v Ciudad Perdide dospievaju fakani :/

Nie som blbá, modry ramik nebolo mozne zakliknut, lebo tam nebol, dane policko bolo vysedene. Az po vyskumani vojenskej taktiky a pvp subojov sa mi dana možnosť zobrazila. A asi to bola veľká chyba vyskumat.
Dakujem pekne a mier.
 
Hore