• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Súťaž o floríny

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
R_SS_MultiAge_CarnivalBonus19c.png


Ahojte,

pozerám, že naposledy tu bola súťaž pred rokom, tak to musíme napraviť, poďte si trochu zasúťažiť :)

Na začiatok dáme niečo veľmi jednoduché, napíšte priamo do tejto témy, čo pekného sa vám zatiaľ podarilo vyhrať z Karnevalu (môžete prípadne zanechať aj spätnú väzbu o karnevale, či už pozitívnu alebo negatívnu) a môžete vyhrať 3 x 1500 florínov.
Nejaké floríny dostane aj každý účastník súťaže (podľa účasti).

Dôležité: Nezabudnite uviesť herný svet, kam si želáte prípadnú odmenu. Ak neuvediete herný svet, nebudú vám pripísané!

Pomocou náhodného generátora čísiel vylosujeme 3 výhercov, ktorým bude pripísaných 1500 florínov.

Súťaž potrvá do piatku (08.marca) do 20:00, floríny vám budú pripísané cez víkend.

A ďalšia súťaž o floríny bude ešte na našom Facebooku, zajtra.

--
Súťaž na Facebooku bola spustená, tam môžete vyhrať ďalšie floríny.
Navštívte: https://www.facebook.com/FoE.Slovensko/
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6686

Hosť
Ahoj,ja som zatiaľ dostala 3 budovy zo súpravy na svete D a veľa vojakov čo potrebujem lebo ich veľmi míňam :).Je to super len ma hnevá že limit na zlato sa rýchlo dvíha.Ak náhodou by som vyhrala tak poprosím na svet C lebo tam mám zatial len jednu budovu :( Ďakujem
 

QppZoon

Aktívny člen
Zatiaľ som získal všetky budovy z novej sady a 3 upgrady na ne :)
Ak bude odmena, tak na Cirgard

Posledná súťaž bola cca. pred rokom a do dnešného dňa sme nevideli odmeny.
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6677

Hosť
Ahoj, zatiaľ som získal 3 budovy novej sady a niekoľko jednotiek, a veľmi rád by som sadu skompletizoval, na čo nadviažem aj pri prvej kritickej poznámke, že na rozdiel od mnou pozitívne hodnoteného eventu Forge Bowl je karneval nepredvídateľný, a úlohy, hlavne tie za lístky neprimerane náročné mizivému zisku. Na druhej strane, budovy sú výborné a produktívne, hoci len v skompletizovanej sade a najlepšie na druhej úrovni. Odmenu by som chcel na svet Brisgard.
Ďakujem.
 

DeletedUser5138

Hosť
neviem co pekneho by som mal vyhrat na B-cku, eventovy set je relativne velky a ostatnych veci mam prebytok :) skor som zato vyhrat jednu mensiu budovu, kt. produkuje vecsie mnozstvo bodov a nejaky tovar prip. utok/obrana
 

DeletedUser6687

Hosť
Veža z hodinami na piazze a predajcu masiek :cool: Dinegu
 

DeletedUser127

Hosť
Zatiaľ som získal všetky budovy z novej sady a 3 upgrady na ne :)
Ak bude odmena, tak na Cirgard

Posledná súťaž bola cca. pred rokom a do dnešného dňa sme nevideli odmeny.


hmm ja presne to iste ..a zvysne 2 upgrady odmenami za 6 dni ziskam ..cize budem mat prvykrat v histórii karnevalu celu sadu..co je zazrak pre mna:)

odmena arvahall ale s tym nepocitam:)
 

DeletedUser6126

Hosť
997240FF-6325-45F8-A96F-8FD3FBC647B7.png


Hrám “B”

Tam ako sada je doma ale forinty by sa zišli ešte

Prajem každému veľa šťastia v hre aj v súťaži aj v živote

Pekný deň prajem!
 
Naposledy upravené moderátorom:

atreyu

Člen
veci zo súpravy Piazza sú super, mám vežu, predajcu masiek a kaviareň...hnevá ma, že ligové body neustále stúpajú, už som 2 padla zo striebornej priečky na bronzovú...hrám na svete Arvahall a tam si prosím aj floriny...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6690

Hosť
Zatial len dve budovy... a zbytok vojaci a posilnenia ale aspon nieco aj to potesi hram vo svete Brisgard. Diky majte sa
 

DeletedUser6658

Hosť
Ja som vyhrala pivovar a to sa mi akurat hodilo lebo som na ne mala príbehovu úlohu svet Brisgard
 

DeletedUser6689

Hosť
Ahojte,

No za mňa fajn :)
Fontána na Piazze + aktualizácia
Kaviareň na Piazze + aktualizácia
4x predajca masiek (vravím si, načo zase? :D) ale pekne to násobí tovary :) takže všetko "zlé" je na niečo dobré
Stále sa neviem dopracovať ku komplet sade :)

+ pekný portrét, aktualizácia signálneho ohňa, 3x renesančné sídla, 2x kostoly, 3 farmy... veľa skvelých budov, už neviem, čo - kam nimi :D

Inak skvelá udalosť, dosť chytlavá:)

Morgoth, Dinegu
 

Bremen

Člen
Ja už mám na dvoch svetoch celú sadu aj s upgradom, ale na treťom sa vôbec nedarí. Tento event je skôr výnimkou ako pravidlom.
Osobne mám radšej eventy ako bol ForgeBowl, lebo v takýchto eventoch, kde závisí získanie súčastí na šťastí väčšinou nemám šťastie. Som radšej keď je hráč odmeňovaný za to že hrá, ako za to, že má len šťastie.
Brisgard
 

DeletedUser6694

Hosť
ja zatial 3 budovy zo supravy, ale nepaci sa mi ze to dost zavisi od stastia. ForgeBowl sa mi pacilo ovela viac
Arvahall
 

jmalachi

Aktívny člen
čo pekné?..no 3P...:D ..plno pekných ...sprostostí...:)...nepomer-zaberie veľa miesta za málo osohu...-ak tak Brisgard
 

DeletedUser6536

Hosť
Ze uplne gemblerstvo. Sem tam ma to pohltilo ze som minal diamanty na listky ale zatial spokojnost. Vyhral som vsetky budovy Piazza a 4 vylepsenia ... tak uz len to posledne. Hram na Brisgarde.
 

DeletedUser6696

Hosť
Ahojte ja som získal veľa bodov výskumu. Predajcu masiek, chrlíč atď. Je to paráda. Hrám vo svete Brisgard.
Zdar všetkým.
 

DeletedUser6698

Hosť
Ahojte, mne chyba uz len fontana v Brisgarde, ostatne svety hram menej, ale celkom sa mi tato udalost, resp.odmeny pacia. Ak odmena, tak Brisgard
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore