Diskusia Diskusia k narodeninovej súťaži

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6741

Hosť
super príklad, troška som si musel spomenúť do čias školských, ale vyrátal som. Len dúfam, že správne:):):).
 

DeletedUser6754

Hosť
Zatiaľ veľmi príjemne spestrenie tie úlohy a výhry pekné za málo úsilia. Teším sa na 10. výročie, dúfam že to bude poriadna párty. Veľa šťastia k narodeninám FoE. Objavil som vás iba pred nedávnom, ale rýchlo som sa stal nadšencom. Len tak ďalej.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Zatiaľ veľmi príjemne spestrenie tie úlohy a výhry pekné za málo úsilia. Teším sa na 10. výročie, dúfam že to bude poriadna párty. Veľa šťastia k narodeninám FoE. Objavil som vás iba pred nedávnom, ale rýchlo som sa stal nadšencom. Len tak ďalej.

No veru, hra je skvelá. Úlohy sa dajú vždy zvládnuť, hráči dobrí vždy pomôžu, a taktiež množstvo vynikajúcich budov, ktoré posilnia veľa.
 

DeletedUser6741

Hosť
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, budete zverejňovať niekde aj výhercov a správne odpovede z každého dňa???
Ďakujem.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Doteraz som (okrem 2 dna) odpovedal na vsetky ulohy. Je mozne sa niekde pozriet, ze ich evidujete, popripade ci su spravne. :)

Možné to bude až po ukončení súťaže.

dobre ste skovali tu relikvu dalo zabrat hu najst som zvedavy kolki hu najdu

Ďakujem, snažil som sa to schovať ozaj nenápadne :D
(ale nie úplne, aby ste mali šancu to nájsť)

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, budete zverejňovať niekde aj výhercov a správne odpovede z každého dňa???
Ďakujem.

Áno, budú sa zverejňovať priamo v tých témach, do ktorých ste vkladali vaše príspevky. Vyhodnotenie prebehne čoskoro.

Ešte stále sa môžete zúčastniť súťaží pre 6 a 7 deň :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Súťaž bola ukončená, výhercom boli pripísané odmeny (hráči, čo ste vyhrali plániky a tovary - kontaktovali sme vás cez ticket systém).

Dúfame, že ste sa aspoň trochu zabavili :)

Tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Mohli by byť aj častejšie, že? To by sa rozvíjalo a stavalo :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore