Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
StPatricks.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Deň svätého Patrika 2021

O hernej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede

 

GamerMiki30

Aktívny člen
Oplatí sa otvárať všetky truhlice? Respektíve bude dostatok zlata na dokončenie troch miest a otvorenie truhlic bez zlata z incidentov?
 

JBond007

Nový člen
No nezdá sa mi to zasa treba miesto tie dlazdice na miesto su drahe alebo tazko sa daju ziskat a hlavne ze event ked aj ziska sa nieco maju narocnost na miesta takze ku kazdemu eventu by mohli by dat aj nejake to miesto zadarmo , lebo naco su eventy ked aj tak nie je to kde umiestnit :( A či ten event sa bude dať aj splniť na 10 úroveň a všetko čo treba to sa uvidí a či aj bez dia.
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
Dá sa bez problémov splniť všetky úlohy, len treba vedieť ako na to. Ale posledné úlohy sú myslím ťažšie.
 

Pista 160

Nový člen
Myslím si že to spravili zbytočne komplikovane.
Veľa hračkou to nedokončí.
Ten predošlý Event bol omnoho jednoduchší
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Podľa mňa je to dosť jednoduché a to som začínajúci hráč. Ale tak zrejme pre Vás pokročilejších asi kvôli miestu a väčším výdavkom :)
Či si začiatočník alebo skúsený, tak to je v podstate jedno. Treba mať v každom prípade vlastnosť "VEDIEŤ HRAŤ EXCELENTNE." Ak ju hráč nemá bude sa trápiť stále.
 

Rhando

Aktívny člen
Úplne v pohode na konci eventu budem mať Svätyňu Druidov na najvyššej úrovni na všetkých 3 svetoch, bez použitia jediného diamantu. A to som zo začiatku aj mierne flákal.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
S eventom som úplne spokojný. Eventovú budovu v hlavnom svete mám už postavenú + vylepšenie navyše. Taktiež som získal dve Výberové súpravy Keltského lesa, čo potešilo. Tretiu sa mi azda podarí kúpiť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore