• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

trh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Skúšal si odinštalovať flesh, potom znova nainštalovať toto zabralo mne..
 

DeletedUser

Hosť
Mne to nezabralo a ani nezabere, lebo na serveroch CZ to ide perfektne a na SK to nejde to nie je naša chyba v PC. Keby bola tak mi to nenačíta ani na českej hre. A ďalej nejde to nikomu lebo som z trhu skúpil všetko a všetci majú plné sklady a na trhu nič neponúkajú takže minimálne 80 - hráčom z kontinentu a z môjho cechu to nejde. Takže bol by som rád aby sme nezaostávali za čechmi a skoro toto vyriešili.
 

DeletedUser1854

Hosť
jj pridem sa pozriet zajtra vecer. zatial strata casu a nervov
 

DeletedUser1810

Hosť
Super teda :) Lebo toho mramoru mám už vyše hlavy :D Držím palce pri oprave :)
 

DeletedUser

Hosť
Rozdielnost prehliadacov...
V IE mi dnes cca medzi 9-10 hod vypadli z trhu moznosti Vytvarania a sSledovania vlastnych ponuk na obchod.
Tak som spustil FoE cez Mozillu a hla vsetko ako ma byt, aj ponuky aj vytvaranie dostupne. Pravdepodnobne to suvisi s rozdielnostou aktualizacii Flesha, je ...

... iny Instal subor pre Explorer a iny pre Mozillu... pokial idete standardnou cestou updateu tak vas na to neupozorni, musite ist priamo na stranku Adobe a tvarit sa ze chcete uplne nanovo instalovat Flesh. Az potom vam uvedie verzie pre rozne prehliadace....
 

DeletedUser46

Hosť
už som spravila toľko úprav, že už dalšie odmietam... ako tu už odznelo, ked nám ide cz server aj s trhom, tak nemôže byť problém v nejakých flashoch, prehliadačoch a pod. Problém je tam, kde my ho nemôžeme riešiť....takže musíme čakať, čo sa nám veľmi nepáči, ale iné riešenie pre túto chvíľu nevidím.
 

DeletedUser1854

Hosť
je to iluzorne lebo mne to nejde ani v jednom. cele je to jedna velka haluz
Rozdielnost prehliadacov...
V IE mi dnes cca medzi 9-10 hod vypadli z trhu moznosti Vytvarania a sSledovania vlastnych ponuk na obchod.
Tak som spustil FoE cez Mozillu a hla vsetko ako ma byt, aj ponuky aj vytvaranie dostupne. Pravdepodnobne to suvisi s rozdielnostou aktualizacii Flesha, je ...

... iny Instal subor pre Explorer a iny pre Mozillu... pokial idete standardnou cestou updateu tak vas na to neupozorni, musite ist priamo na stranku Adobe a tvarit sa ze chcete uplne nanovo instalovat Flesh. Az potom vam uvedie verzie pre rozne prehliadace....
 

DeletedUser

Hosť
Tak aj pridam funkcny navod/funguje na dvoch odskusanych pc/....Stiahne a zaktualizujte IE8, chodte na stranku adobe a stiahnite flash,nie vsak automaticky ale dajte vybrat iny prehliadac/iny operacny system.Vyberte svoj OS a IE8 s ActivX,stiahne Vam len zavadzac 800kb a ten dalej stahuje instalacne subory.Dajte preto troubleshoting a najdite polozku FAILED INITZIALIZE,kliknut a zroluje Vas k tomuto problemu tam budete mat odkaz na celu instalacku,stiahnut ma okolo 8MB,nainstalovat samozrejme s vypnutym IE a restart PC.Ako som uz pisal odskusal som to na dvoch domacich PC a na obidvoch pomohlo.
 

DeletedUser

Hosť
mam taky problem ze ked plienim vyhodi to chybu resetne sa hra a mne to nic neprirata to iste sa mi stalo aj ked som si dal skumat varenie piva body vyskumu strhlo ale vyskum sa nepohol meno hraca je dosLongor
 

DeletedUser

Hosť
Zdravim, co je s trhom? Doteraz mi fungoval v pohode, dnes zrazu otvorim ponuku trhu a hore je len jedno pole Obchdovanie.. Nemozem vytvorit ponuku, ani pozriet si moje ponuky. Co sa deje?
 

DeletedUser98

Hosť
čo sa stalo s obchodovaním v rámci cechu? mne osobne teraz v rámci cechu "žerie" obchod 1 forge bod :( to by nemalo robiť nakoľko v popisoch vychytaní bugov táto zmena nefiguruje a taktiež na anglickej bete, kde dnes nabehla presne táto istá verzia to funguje stále bez forge bodu. poprosím kompetentných upozorniť na túto chybu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore