• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

prosím

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ako mám zistit svoje heslo ked mám blbý email ten my vymazáva správy o hesle ako mám teraz zistit svoje heslo pomôžte mi prosím
 

DeletedUser

Hosť
1. e-maily sa samé od seba nevymazávajú.
2. na čo si dávaš heslo, ktoré si nie si schopný zapamätať?!
3. toto je častá otázka tzv. chytrolínov, ktorí sa chcú dostať k účtu niekoho iného...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
ako mám zistit svoje heslo ked mám blbý email ten my vymazáva správy o hesle ako mám teraz zistit svoje heslo pomôžte mi prosím

1. e-maily sa samé od seba nevymazávajú.
2. na čo si dávaš heslo, ktoré si nie si schopný zapamätať?!
3. toto je častá otázka tzv. chytrolínov, ktorí sa chcú dostať k účtu niekoho iného...

Equo, Equo
... dost ci cinny na forach mozno i inych hier a praskanie v kostiach ti dobre vraveli.
Aj ked postovy klient sa da nastavit ze po precitani @ sa @ vymaze.

Nielen Sherlok Holmes by bol na teba pysny.
Hrac s 11.846 bodmi na konte a s mesteckom z Vrcholneho stredoveku so 114 vyhratymi bitkami asi by nezabudol heslo :)

Toto je pripad pre clenov teamu FoE a dotycnemu znemoznit pristup ci uz na forum ale i do hry.
Neni problem s aktivacneho @ zistit, aj ked si myslim ze to narychlo konto zalozene. No IP adresa nepusti.
Ze aj to moze od suseda ? Tak sused ma smolu a moze mu dakovat tak ako skutocny zapto7 Eqou-vi za jeho bystri usudok.

Ola
a tymto pozdravujem Hotofsona, trtka -prdka
 

DeletedUser

Hosť
Písal, "mám blbý email ten my vymazáva správy o hesle", takže pochybujem, že pozná niečo ako poštového klienta a nie to ešte nastavovanie nejakých filtrov / pravidiel... A chcel by som Ťa poprosiť, keď budeš reagovať na mňa, alebo písať niečo, čo sa týka aj mňa, keby si to písal normálne. Človek musí v tomto lúštiť, čo tým chcel autor povedať a to si myslím, že surrealistickú poéziu celkom zvládam.
 

DeletedUser1834

Hosť
Písal, "mám blbý email ten my vymazáva správy o hesle", takže pochybujem, že pozná niečo ako poštového klienta a nie to ešte nastavovanie nejakých filtrov / pravidiel...

ho ho ,
vtipalek pod pseudonymom ci alias zaptos7 neni novacikom a @ dobre rozumie.
Ako na to Cossacks co ma IQ okolo 70 (vdaka za korekciu Hotofson) a je zakomplexovany k. (vdaka za psychoanalyzu -mirikk555* ) prisiel ??
No kto na 1x co sa tu zaregistroval da i ikonku co su dolu, sak kukaj ta ich najdes, hned v prvom prispevku akoby nic dava OTAZNICEK v MoDROM. Pretoze modra ..... je dobra
Dobre sa on teraz bavi na fore, reakcie cita a dufa ze mu ktosi na to skoci na lep jak masarica.
Snad i drzo da prispevok ze "treba pomoct" chudacikovi by mohol v cudzom meste ineho hraca napalit ked nie vypalit.


Equo ja pisat normalne neviem a davaj sity pozor na ludi bo ich velmi podcenujes. A ak by ta volala ovecka do kricka ze ti mliecka da, never jej a obuskom sa vyzbroj a radou od Cossacks-a ze to isto vlcisko presibany ak nie samotny Hotofson :eek:

ola hop
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Equo, Equo

a tymto pozdravujem Hotofsona, trtka -prdka

... ale no-no ...

Och nas najmudrejsi
A moja nocna mora
snad nemas za potrebu
pozuviat taketo slova

:---)
prosim Ta Ty si kde bol s nejakym aktivacnym ... jaj z aktivacnym si myslel ... och Ty moja genialito, prepac na 70 naozaj nemam...
a opiciak zostal opat raz len opiciakom ... prosim poslite mu niekto banany nech mame od neho na chvilu pokoj ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
e-mail my vymazáva správy o hesle,to je poriadna blbosť!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore