• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedávny obsah od BasshunterRS

  1. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    dobrý večer. je jasné že z mojho návrhu nič nebude. škoda,lebo už mi susedstvo lezie poriadne na nervy. a raz niekomu napíšem takú správu,že spadne zo stoličky :D to vážne nemožete zrušit susedstvo??? načo to je vlastne dobré??? aktivita susedov je minimalna. ale vyžierači VB sa medzi susedmi...
  2. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    je mi jasné ze s tým nič neurobia. ale bol by som im vdačný keby to tak zmenili. som presvdčeny o tom ze niektorí hráči pouzivaju nejake podvody na to aby sa im lahšie vykradali VB susedou a takou novinkou aku som napísal by tomu zabranili. je mi úplne jedno ze si taky hráči budú vykrádat svoj...
  3. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    vdaka za odpoved :) ja tieto počty chápem. ale ty si asi nepochopil to,ako som to myslel. na dokončenie mojho himeji bolo treba uz len 6bv. piata pozícia bola 19bv. viac uz to nemohlo byť poistené :D a ten hráč mi tam dolozil 6bv (dokončil mi himeji pred zberom) a hned si aj nahodil prvé miesto...
  4. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    a ako ošetrím to,ze niekto mi dokončí himeji pred zberom (doloží mi tam 6bv) a to len preto aby si mohol nahodit prve miesto??? keby to urobil niekto koho mám v priateloch,tak ho okamzite zmazem z priatelov,ale suseda vymazat nemozem. takze by som bol fakt velmi vdačný keby bolo niečo take...
  5. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    bolo by fajn,keby bolo zavedené niečo také aby hráči nemohli ´´vyžierať ´´ VB susedom. ak chcú dat body nejakemu susedovi,tak možu,ale tolko bodov kolko dostanú naspäť. a možnosť dať na VB tolko bodov kolko chcem nech je ponechaná pre priatelov a cech.
  6. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    ja viem ze je lepsie posediet si v jednej dobe dlhsie. to aj robím. ale to co som pisal o tom rozdeleni susedov nie je len v tých dvoch dobách. z toho sa smejem aj ja ked vidím takych hráčov ale Je naivné očakavat,ze mi niekto vrati motivaciu??? nepovedal by som. a nemotivujem koli tomu. ty...
  7. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    ja by som privítal zrušenie susedstva. susedstvo nemá žiadny význam. hrám na dvoch svetoch (Brisgard + Arvahal). na Arvahale je aktivita susedov asi 13% a na Brisgarde len 9,5%. vzdy ked sa menia susedia (kazdy druhý pondelok),tak vsetkym susedom v prvý den motivujem a odozva je potom taká akú...
  8. Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Dnes je to 1 088 dní :) registroval som sa aby mal niekto za mňa odmenu :D neplánoval som vôbec hrať túto hru ďalej :) ale nejako ma chytila :) 10/10 :)
  9. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Dobrý deň :) Ja by som bral možnosť vedieť vymeniť alebo ešte lepšie keby som mohol poslať mince,zasoby a plány na VB členom cechu. To by bola podľa mňa najlepšia pomoc pre hráčov čo len začali hrať. Mincí a zásob mám do bludu,takže by som vedel aspoň takto pomocť. A s plánmi na VB tiež. Veď...
  10. Anketa Čo tak viac mincí či zásob?

    Ja by som radšej bral možnosť vedieť vymeniť alebo ešte lepšie keby som mohol poslať mince,zasoby a plány na VB členom cechu. To by bola podľa mňa najlepšia pomoc pre hráčov čo len začali hrať. Mincí a zásob mám do bludu,takže by som vedel aspoň takto pomocť. A s plánmi na VB tiež. Veď načo mi...
Hore