Nedávny obsah od Bremen

  1. Bremen

    Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Nech sa na mna nikto nehnevá, ale to je co toto v zimnej udalosti, posledne tri dni som otočil dokopy 8 plôch a ani na jednej nebol kľúč. To si vývojári robia srandu, alebo tam je je nikto schopný dať aspoň podmienku nech je aspoň na každej druhej ploche kľúč?
  2. Bremen

    Opravené Zobrazenie stazenia v CB

    Takisto overené na mobile sa to vrátilo do stavu pred zmenou CB, na PC to ukazuje správne teda po novom.
  3. Bremen

    Diskusia Diskusia: Jesenná udalosť 2023

    V obchode mi núka miesto dvoch tri truhlice, ale podľa popisu nechápem čo robí tá nazvaná Jesenná truhlica. Po rozkliknutí vyzerá ako strieborná, popis sa odvoláva na veľké ceny, ale tam zobrazuje len striebornú a zlatú. Co soudruzi v NDR udelali špatne?
  4. Bremen

    E-maily s bonusmi

    V cete sa obcas objavi prispevok, ze niekto dostal mail s bonusom do udalosti, vecsinou eventovu menu... Chcem sa opytat, co treba urobit, aby som taketo spravy dostaval aj ja... hram to uz dlho, mailovu adresu mam registrovanu, bez toho sa neda ani zacat hrat... a nikdy nic...
  5. Bremen

    Súťaž Letná súťaž

    Jednoznacne Faraonske kupele, luxus, dobra starostlivost od personalu, ktory neodvrava, neflaka sa, ale maka
  6. Bremen

    Opravené Vojenske budovy

    Vdaka
  7. Bremen

    Opravené Vojenske budovy

    Po aktualizacii sa mi v mobilnej appke zacala diat zvlastna vec. Vojenske budovy maju nad sebou symbol, ze nevyrabaju a ked na ne kliknem tvari sa to, ze tam nemam ziadnu jednotku, ale budova je plne obsadena. Ked kliknem v budove na jednotku vyhodi to neocakavanu chybu a restartne sa appka...
  8. Bremen

    Info o naverbovanych jednotkach

    Aj to by na zaciatok stacilo a napriklad hlavna budova to robi... ... ale povedzme si kolkokrat robis rychly velky zber a nevsimnes si, alebo napriklad v oceanskej mas od kazdeho typu po dve rozne jednotky.
  9. Bremen

    Obchod

    Suhlasim, ze by to pomohlo...
  10. Bremen

    Info o naverbovanych jednotkach

    Mozno to tu uz bolo, ale nenasiel som to... Chcelo by to nejaky sumar, alebo informaciu ake jednotky pribudli zo zberu budovy davajucej nahodne jednotky, minimalne tak ako to dava hlavna budova o jednotkach od velvyslancov... Napriklad Alcatraz da X jednotiek, uz len ked mate jednu armadnu...
  11. Bremen

    Trhovisko, výber doby

    Tiez by som uvital moznost filtrovat po dobach
  12. Bremen

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    viac ako 5 rokov :) od 3.1.2016
  13. Bremen

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Neuvazuje sa o pridani zalozky posadka do pristavov? Navrhujem to, lebo hrac si vobec nevie pozriet, ktori clenovia posadky su k dispozicii, ich lvl, bonusy... Pomohlo by to rozhodnut sa pri zostavovani posadky.
  14. Bremen

    Opravené Mobil - Neukazuje hotovu vyrobu v usadlosti

    Už funguje.
  15. Bremen

    Ulohy s kombinovanym pocitadlom

    Taka drobnost ohladom opakovanych a inych uloh, kde treba naverbovat napr.: 2xjednotkuA, 2xjednotkuB a 2xjednotkuC, ale lista v ulohe ukazuje len info 3/6 a neda sa zistit ake jednotky uz boli naverbovane, ci by sa nedalo to rozdelit. Problem vznikol v podstate v momente odkedy sa pridali budovy...
Hore