• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedávny obsah od Dan Y.

  1. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    aj to je riesenie :)
  2. Diskusia Diskusia: Vypnutie CvC a nové Cechové nájazdy

    dnes nam vyslo video k nejakemu Quantum Incursions, cize uz sa ta nahrada za CVC nakoniec ani len nevola Guild Raids? and THIS is it? zo vzhliadnutia to bohvieako akcne nevyzera ked porovname s CVC, cize priamo s inymi cechmi sa nikde na bojisku neuvidime ani nic, len takisto ako v expedicii...
  3. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    zimny event bol fajn ja som spokojny k hlavnej cene sa vedel dostat kazdy uz len tym ze splnil vsetky ulohy a hral kazdy den a cely kalendar bol uz len bonus naviac, ja som zozbieral presne 16/32 klucov, pootvaral som tie okna kde boli najlepsie ceny a to staci, zas nemozme chciet vsetko zadarmo
  4. Navrh pre novu VB

    neviem ci si nepochopil co som pisal nejde o to ze kolko VBciek ti produkuje tovar do pokladne cechu teraz ale skor o to AKY tovar ti produkuju, a ak by to bolo podla teba obchadzanie hry tak potom aj alkatraz je obchadzanie a nemali by sme mat moznost vyrabat si jednotky z akejkolvek doby...
  5. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    asi to povazuju za vybavene uz tym co maju v Dolezitych oznameniach z 23.oktobra - Spatna vazba -odpovede na otazky, odvtedy uz nic, skapal pes a ide sa dalej :D
  6. Navrh pre novu VB

    Myslim ze viacere cechy by uvitali ako novu VBcku, taku ktora by produkovala tovar podla toho ake tovarove budovy ma clovek v meste v case zberu postavene, bola by to vlastne akasi obdoba alkatrazu akurat ze tato by produkovala tovar podla potreby hraca/cechu, mohlo by to produkovat dany tovar...
  7. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    dakujem, tak este teda pockame a nehadzeme ulomky do kosa :DD
  8. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    nehnevajte sa na mna ale fakt je to uplne nezmyselne nastavene v tych CB a v sampionate, uz len to rozdelovanie do skupin - absolutne to nezohladnuje pocet clenov, napr. teraz v nasej skupine mame cechy s 77/80 clenmi ale aj cech -#- so 4 clenmi lol, my mame 51 clenov- uplny gulas to je. Je...
Hore