• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedávny obsah od Evil Spagheti

  1. Súťaž Súťaž o dublóny

    Studňu prianí - voda + pekný efekt Terasova farma lvl2 - jedlo Faraónske kupele -zabava a relax ;) Cirgard
  2. Súťaž Májová súťaž

    Bral by som DIAMANTY akutne potrebujem pre posunutie vo svetovej mape dlho som sa tam zdrzaval a teraz ked chcem ist na MArs tak bez otovrenai Marsu to je na dlho a som este len v OCeanskej mape :)
  3. Súťaž Narodeninová výzva 3

    D-1 E-2 B-3 A-4 F-5 C-6
  4. Súťaž Aprílová súťaž

    Virtuálna budúcnosť a prečo pacia sa mi budovy a ta technologia by pomohla dobre v živote :) no uvidíme čo prinesie Mars alebo PAS :)
  5. Súťaž Narodeninová výzva 2

    1-Vianočna udalost 2-Forge bowl 3-jesene hody 4-Archeologicka udalost 5-Jarna udalost 6-Letna udalost 7-Den sväteho patrika 8-Halloween
  6. Súťaž Narodeninová výzva 1

    A-9 B-3 C-4
  7. Súťaž Zimná výzva 2

  8. Súťaž Zimná výzva 1

    15 darčekov , Svet Cirgard , Jedalensky vozeň
  9. Súťaž Halloweenska výzva 4

    1- F4 2- F1 3- C5 4- D2 5- A4
  10. Súťaž Halloweenska výzva 3

    1- Strašidelny dom 2- Notre dame 3- Temny Vhcod 4- Achensky Dom 5- Laboratoium šialeneho vedca 6- čierna veža (podla mna Temna veža by bolo asi lepsie :D ) 7- Opusteny ustav 8- strašiak 9- Chetau fronanek 10- Strašidelna veža 11- Jack o´Lantern 12- Nekropola
  11. Súťaž Halloweenska výzva 2

    Jack O' Lantern
  12. Súťaž Halloweenska výzva 1

    2,7,5,12
Hore