• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedávny obsah od hooky

  1. Súťaž Halloweenska výzva 4

    1. F4 2. F1 3. C5 4. D2 5. A4
  2. Súťaž Halloweenska výzva 1

    3,6,8,11
  3. Súťaž Halloweenska výzva 2

    2. Jack O' Lantern
  4. Súťaž - Príbeh "Dobývanie Dunarsundu"

    ved o to tu ide pobavit sa :D
  5. Súťaž - Príbeh "Dobývanie Dunarsundu"

    tak košela s tymi teplakmi v tej dobe bingo :)
  6. Hostinec U Mauriho

    spravna odpoved tam sa chystam :)
  7. Denný bonus

    s tym som aj ja pocital ze cim vyssie stupas aj denny bonus pojde vyssie , ale ukazalo sa ze nie :(
  8. Hostinec U Mauriho

    ak sa smiem spytat kde si bol v akej lokalite lebo aj ja chystam cez weekend
  9. Denný bonus

    ja sa skor priklanam k BraveHeart navrhu ozaj vo vyssich urovniach je denny bonus 500 zlatiek onicom, ked obycajny dom mi vyraba za 8h cez 400 zlatych a diamanty ti nik asi neodsuhlasi, kedze diamanty su pre platiacich hracov. a k tym foe bodom tiez si myslim ze su onicom kedze vacsina hracov to...
  10. zranenie jednotiek nastavených v obrane

    Nie je sam aj mne to spravilo uz par krat niekedy su poskodeny niekedy nie aj ked je hned po boji , ale myslim že zabit by ich nemalo
  11. Diskusia k aktualizácii 0.13

    asi si neposluchal :p
  12. Diskusia k aktualizácii 0.13

    mne sa uz nejake bylinky objavili na sklade :)
  13. Súťaž - Príbeh "Dobývanie Dunarsundu"

    Začalo sa to dávno na prechode dvoch období doby kamennej a železnej. V odľahlej časti výbežku polostrova na úpätí pohoria a rieky žilo kmeňové spoločenstvo, ktoré viedol, vtedy ešte lovec menom Hooky. Dni začínali, ako všetky ostatne tvrdou a ťažkou pracou ,ktorá niesla svoje úspechy, ale aj...
  14. Diskusia k súťaži "Dobývanie Dunarsundu"

    dufam, ze aj ja stihnem vložiť moj pribeh uz mam 2600 znakov :)
  15. Prihlasenie... alebo skor neprihlasenie

    momentalne nejde Arhavall
Hore