Nedávny obsah od Yvanhoe

  1. Yvanhoe

    Preposlané Reklamy k mobilnej verzií

    Ahoj, je nutné strkať všade reklamy, zdržiava to hru, keby ste za to dali aspoň diamanty za tie stupídne reklamy
  2. Yvanhoe

    Preposlané Reklamy k mobilnej verzií

    Na akú hovadinu dávate tie spr..té reklamy , ľudia chcú hrať a nie čakať na koniec reklamy, dobre že ju nedáte aj do CB, a incidenty ? Veď to je úplne choré, čo som hral doteraz 1 hodinu, mi teraz trvá o 3/4 hodiny dlhšie, ďakujem
  3. Yvanhoe

    Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    500
  4. Yvanhoe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Ale keď sa ti zrania, aj tak ich musíš vystriedať, ale viac ma štve mrznutie počas boja
  5. Yvanhoe

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Keď bojujem a zrania sa mi vojačikovia, aby sa sami vymenili za zdravých, zrýchlilo by to bojovanie, a ešte to mrznutie, keď viacerí bojujeme
  6. Yvanhoe

    Roninský bot

    A tam nastal problém, lebo som už na konci a nechcem skočiť ešte do ďalšej éry, ďakujem
  7. Yvanhoe

    Roninský bot

    Ak som pochopil, keď budem bojovať na mape kontinentu vo vyššej ére dostanem ako bonus vojakov? lebo už bojujem v oceánskej budúcnosti a nič som ešte nedostal, aj opakujúce úlohy som plnil , ale vojakov som nedostal , iba materiál a tovar, takže neviem , kde robím chybu
  8. Yvanhoe

    Roninský bot

    Ešte mám jednu otázku, ako sa hráč zo zajtrajška dostane ku zbraniam z oceánskej budúcnosti
  9. Yvanhoe

    Roninský bot

    :):p
  10. Yvanhoe

    Roninský bot

    Potrebujem radu, ako zatočiť s roninskym botom zo zbraňami zo zajtrajška a nižšie, a podmorský krížnik tiež , vďaka
  11. Yvanhoe

    Opravené CB problém s mrznutím

    Dnes mi to úplne zamrzlo
  12. Yvanhoe

    Opravené CB problém s mrznutím

    Ahoj, ešte stále to seká
  13. Yvanhoe

    Opravené CB problém s mrznutím

    Asi 2 dni mám problém s CB , mrzne mi to, jedna auto bitka trvá asi 1 minútu, točí koliesko internetu, ako pred 20 rokmi
  14. Yvanhoe

    Diskusia Diskusia: Hradný systém

    Čo nám to prinesie
Hore