Nedávny obsah od killco

  1. Preposlané Útočné bonusy - hromadná aktivácia

    A ty si čo? Chodiaca encyklopédia Foe? Však preto to tu dávam ako návrh na zlepšenie. Ani obranné bonusy sa kedysi nedali aktivovať viaceré naraz a teraz sa dajú. Všetko sa dá naprogramovať, stačí chcieť.
  2. Preposlané Útočné bonusy - hromadná aktivácia

    Aká je reálna šanca toto niekedy minúť? Prečo nepridajú možnosť aktivovať viac útočných posilnení naraz tak ako je to u obrany??
  3. Preposlané Modrá galaxia zber

    Toto som tu dávnejšie navrhoval ja. Napadlo ma to kvôli tomu že keď niekedy nerobím zber cez Pc ale v telefóne, je strašný problém trafiť správnu budovu v meste. Samozrejme sú situácie keď potrebuješ povedzme jednu budovu viac krát alebo diamanty zo studní a pod. Vtedy by si musel ísť samozrejme...
  4. Súťaž Súťaž o lístky do Hallowenskej udalosti

    A-3 , B-1 , C-4, D-2
  5. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Navrhujem a už som to raz aj písal aby sa dalo nastaviť ktoré budovy mi pri hromadnom zbere za diamanty vyzbiera cez modrú galaxiu. Je to teraz totálna otrava na štyroch svetoch klikať zbery cez galaxiu postupne a po každých 100 bv na lište to musieť ešte aj niekam dávať. Ak sa toto nezavedie...
  6. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Basshunter ty si odkial spadol ,z jahody???
  7. Súťaž Čo máte najradšej na Forge of Empires?

    Komunitu v cechu, a spoločné akcie v CB.
  8. Dôležité Vaše nápady do hry pre verziu 1.209

    Ja by som uvítal 3 veci. 1. Aby sa susedia dali okrádať aj vyjednávaním (vyplnili by sa prázdne dni medzi expedíciami a CB, na použitie transportera) 2. Možnosť nastaviť si budovy ktoré by sa vyzbierali s použitím modrej galaxie, keď už dávam zber mesta naraz za diamanty. 3. Aby sa dalo zisťiť...
  9. Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Odkedy bude dostupná v hre?
  10. Súťaž Súťaž o dublóny

    Alcatraz, Kolotoč, Terasová farma Svet Brisgard
  11. Súťaž Májová súťaž

    500 diamantov
Hore