• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedávny obsah od kimik

  1. Súťaž Marcová lotéria

    1976
  2. Súťaž Marcová lotéria

    1976
  3. Súťaž Marcová lotéria

    1976
  4. Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    Ahojte, nejaké bližšie info o novom evente čo bude o 3 dni?
  5. Návrhy k ďalšej aktualizácii

    bolo by možne zmenit v mobilnej aplikácii nahlad hostinca v priateloch? tak aby bolo vidno či sa dá alebo nedá navštívit... je to otravne, to zakaždým stale kazdeho jedneho preklikavat, niečo take ako je na vercii v PC, stoličku s hodinami a privítal by som aj tam to plienenie, , tiež to treba...
  6. Súťaž Februárové truhlicobranie

    1 birsgard :)
  7. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    hmmm, no neviem, od včera mi chodí lod hore dole a s ničím som sa ani len nepohol, ani 1 ulohu som nevedel spravit bez tých hrncov zlata, som zvedavý, o polnoci, asi spravím jednu ulohu a zase budem stát celý den, bo len tolko zlata dostanem, že splním 1 ulohu a konec, zase čakat 24 hodín :(...
  8. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    to je zderstvo s tými hrncami zlata, uplne je to na nič, málo zlata je v obehu, malo je za odmeny, ved to nestačí ani na stavanie mesta, na plnenie uloh, takto možem stavat mesto týžden....ked raz za den dostanem spolu 250 hrncov zlata a napr, v ulohe najat nejakeho spravcu vyššej urovne treba...
  9. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    Dakujem, skusim to
  10. Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

    Sakra, to čo je toto? jeden incident mi treba k splneniu ulohy a pol dna ho nevie dat, boha aj s takými ulohami abo systemom....kukam na to jak debil a pol dna nikde nič...svet BIRSGARD
  11. Flash vs. HTML 5

    Halooo, nedozviem sa to? nikto nevie? ako to bude?
  12. Flash vs. HTML 5

    zdravím, chcem sa opýtat, .... od decembra 2020 nebude FoE podporovat Flash, len ten klient HTML 5 .... alebo bude aj iný program namiesto toho FLASH, či bude len ten HTML 5? lebo cez to mi to vobec nejde dobre cez klient html 5 , velmi to seká, mrzne, dakujem
  13. Forge Bowl...zmena ulohy

    ahojte, chcem sa opýtat, či sa nedá nejako zmenit uloha vo Forge Bowl, dostal som v podstate nesplnitelnu ulohu, yískat 3 incidenty alebo vymenit niečo u starožitníka....začal som len nedávno, incidenty ešte vobec nedáva a starožitníkas ani nestihnem postavit, kým skončí Forge Bowl, ...nedá sa...
  14. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2019

    to by aj mna zaujímalo, kde su odmeny za tie soby? mal som ich všetky a zmizli, a nič ..... sklamali ste ma velmi s tým !!!
Hore