• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedávny obsah od Patejl

  1. Diskusia Diskusia: Mughalská ríša

    už jsem to splnil dávno a jen z povinosti protože plním všechny události, budova je na dvě věci a postup je příšerný, bourat stavět bourat stavět , no hrůza
  2. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    2 ptáci-1pták nahazovač vlevo-nahazovač vpravo socha na sloupu stín prostředního hráče barva červená-barva zelená
  3. Súťaž Nová schopnosť VB

    tvorbu diamantov
  4. Diskusia Diskusia: Mughalská ríša

    Až v pátem vylepšování můžeme postavit budovu ze které můžeme vyrábět rupie. Do té doby máme na výrobu rupií pouze Bhavany které dávají 51 rupií za 4 hodiny a z počátku se jich dá postavit pouze 9. Mám zoufalý nedostatek rupií na výrobu a plnění úkolů. A koncové úkoly jsou taky na hlavu. Pořád...
  5. Súťaž 7. narodeniny - Štvrtý deň

    nenašel jsem :-( :(
  6. Súťaž 7. narodeniny - Piaty deň

    to netuším, tak daleko nejsem
  7. Súťaž 7. narodeniny - Šiesty deň

    36
  8. Súťaž 7. narodeniny - Tretí deň

    Zlá čarodejnica
  9. Súťaž 7. narodeniny - Druhý deň

    děkuji
  10. Súťaž 7. narodeniny - Prvý deň

    vlevo dým z komínů, socha na špici Kapitolu a napravo chybí postava http://prntscr.com/nd5p56
  11. Diskusia: Zimná udalosť 2018

    celkem v pohodě, jen nechápu, proč musí budovy mít "ruskou architekturu"
  12. Nesplniteľná bonusová úloha

    dík za odpověď, bude to chvilku trvat než se dostanu k tomuto úkolu
  13. Nesplniteľná bonusová úloha

    nedokážu už delší dobu splnit úkol , prošel jsem už několik technologii, dostal se do jiné doby a pořád je ten úkol nesplnitelný , o jakou technologii se jedná ? Mám prozkoumat technologii, kterou se odemkne kultůrní budova. Příběhová úloha Jed v studni
Hore