Nedávny obsah od Terrorscream

  1. Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Popravde som rád, že Slnečnú bránu ani Yggdrassil som nevymazal a Mughalský chrám ešte nemám ani postavený. A popravde Japonci a Egypt boli moje najobľúbenejšie, pretože boli rýchle a ľahké. Mughalov, Aztékov a vikingov by som už neopakoval :D
  2. Diskusia Diskusia: Polynézia a vylepšenie kultúrnych usadlostí

    Presne to isté KOFE, môžem odznova robiť japoncov a egypt :D
  3. Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    No tak za mňa výzva prejdená a získal som 2x full zabudnutý chrám a jednu full sochu opereného hada lvl 3 + 4 prípojky čiže za mňa cena stojí za to, inak to ide získať iba z CE levelu 5. Prišiel som asi o 4 mega medailí na pokusy v CE kvôli úlohám a asi 2 ukončováky produkcií na úlohy na...
  4. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Pripájam aj screeny k svojmu predošlému príspevku ;) a prízvukujem, že hlavne s rozumom a kľudom, ide to aj bez dia :)
  5. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Ale ľudia, žiadne diamanty k tomu netreba a hlavne sa netreba vyhovárať, stačí si pred každým eventom pozrieť guidy na youtube, resp. prečítať písané guidy. Ja osobne pozerám MooingCatFoe a on tam pekne do detailu vysvetľuje čo a ako stačí si pozrieť obidve jeho videá k helloweenu každé má asi...
  6. Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2023

    Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako je možné, že na hlavnom svete na C mi chýba jedlo vylepšenie hlavnej budovy, letného statku z eventu a na A-čku čo je môj druhý svet kde začínam mám pri rovnakom progrese 8 vylepšení, čiže na komplet full budovu level 9, pritom som išiel klasicky a rovnako na...
  7. Stroj na vrhanie striel, Doba Železná

    Super teším sa, to sú všetko vhodnejšie názvy, ešte som našiel vo vrcholnom stredoveku ľahká jednotka je škandinávsky bojovník, v angličtine Berserker, berserkeri boli elitní vojaci v starovekých severských armádach jednak aj v škandinávii, ale aj u germánskych kmeňov, väčšinou sa jednalo o...
  8. Stroj na vrhanie striel, Doba Železná

    Ďakujem ;)
  9. Stroj na vrhanie striel, Doba Železná

    Dobrý deň, rád by som spravil korekciu v preklade tejto delostreleckej jednotky v dobe železnej, podľa obrázku je to jednoznačne Balista. :) Historicky prvú balistu ako ručnú zbraň zvanú manubalistae navrhol Archimedes a neskôr sa hojne rozšírila aj na Apeninský poloostrov a ako obliehacia zbraň...
  10. Opravené Nefungujú správy a výroba v usadlosti

    Mám ten istý problém, práve pozerám ako puk :)
  11. Diskusia Diskusia: Cechová expedícia - úroveň 5

    To ako nemyslia vývojári fakt vážne, že mám teraz roky rokúce farmiť budovy a eventovky na "modrý" útok aj obranu len aby som prešiel CE úroveň 5 resp. leveloval Vasiľa a Dealsky, ktoré mi aj tak tie hodnoty dvihnú dokopy o 160% na leveli 80 :D ... neviem či to je zlý vtip, že teraz si máme...
  12. Diskusia Diskusia: Futbalový pohár 2022

    Tentoročný event totálna slabota, minulý rok sa dalo aj so slabšími hráčmi v turnaji poraziť silnejších teraz jednoducho vám hore už nesvieti % šanca, resp. len či to bude výhra alebo prehra a tak to stále je, tiež som pochyboval či dám budovu na max. hlavnú, ale nakoniec dám, ale tiež to...
  13. Diskusia Diskusia: Archeologická udalosť 2022

    Dnes denní cena po výmene súprava námestia víťazov za 3.3k nakúpené asi 6 sád veľkých nástrojov, išiel som primárne po vázach, všetky nástroje minuté a získal som iba 4x súpravu námestia víťazov, takže chabá dosť bilancia :-/
  14. Nie je chyba Nepripísal sa mi tovar z provincie

    Octavius, to je prométium surovina, ktorá sa ťaží v arktickej budúcnosti prostredníctvom arktického prístavu a využíva sa na výskum v arktickej budúcnosti, alebo vyjednávanie, zobrazí sa ti až keď prejdeš do arktickej budúcnosti v záložke tovary dole v inventári, popr. si môžeš dať výskum, v...
  15. Opravené Event Sv. Patrika - v bubline zmizol odpočet do nasledujúcej úlohy

    Dobrý deň v eventovej bubline, kde naskakujú nové úlohy po polnoci každý deň mi nezobrazuje odpočet. Nakoľko sú dva dni do konca eventu nerád by som ak by mi náhodou nenaskočili posledné dve úlohy a nezískal som posledné vylepšenie kelstkého statku ) K prílohe prikladám screen :)...
Hore