• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nedávny obsah od Mao Ce-tung

  1. Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    Ja hram styl efektivita budovy vs.miesto v meste tj kolko coho dostanem z danej budovy na ukor miesta...ak zvladnem zatazenie 105 na bojisku , nehram V.uroven expe lebo obranu mesta neriesim mne ten chram nepomoze aj keby pridal 200 percent k utoku kedze uz vo vyssom zatazeni na bojisku je take...
  2. Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    Vieme aj cosi viac o odmenach? Na zahranicnych forach som videl ze tam je viacero uloh dokonci 24hod produkcie v kratkom case..cize nastava otazka ci sa oplati plytvat zrychleniami len koli crepom na casovo obmedzenu budovu ktorej aktivita vyprcha a budem ju mat len ako odpad v meste? Myslim tym...
  3. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Zdravim Vas. Mne pride podstate aktualizacia CB principialne to iste t.j. 2 najsilnejsie cechy si tocia sektory na mapke od prveho do posledneho dna trvania kola s tym malickym rozdielom ze sa zvysili naklady na vystavbu pomocok , znizenie sance na zisk diamantov. Mensi cech s hracmi co hraju...
  4. Diskusia Diskusia o nových verziách hry

    ahojte .. budeme mat aj my novy svet ako v zahranici? oni uz mastia na novom svete ... chapem ze nas hracov je menej ako inde vo svete ale ci ste sa s toutu myslienkou pohravali...
  5. Budú ešte studne želaní v eventoch?

    tiez som nazoru ze koli tomu zamocku modremu to zrusili... zatial sa neobjavil ani ako denna vo winter evente na bete takze... bude to skoda aj co sa tyka mna
  6. Zamedzenie spustenia boja

    nedalo by sa zamedzit spusteniu boja pokial mam v armade len rouge? stane sa ked bojisko velmo casto seka/mobilne zariadenie/ idem doplnit rychlo armadu omylom spustim boj a pridem napr o 7 rouge...
  7. Budú ešte studne želaní v eventoch?

    Ahojte mate niekto info k teme studne zelani? uz par eventov nieje zahrnuta do dennych vyhier?
Hore