• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedávny obsah od Marcus Paulus

  1. Marcus Paulus

    Súťaž Čo máte najradšej na Forge of Empires?

    Hre nemám čo vytknúť. Najviac sa mi páči , že si môžem postaviť a budovať mesto podľa vlastných predstáv ako aj možnosť hrať udalosti, cechová boje, usadlosti, rozširovanie svojho impéria, pomáhať hráčom a možnosť pozývať aj prijať priateľov. K dokonalosti chýba striedanie dní a nocí ako aj...
  2. Marcus Paulus

    Dôležité Vaše nápady do hry pre verziu 1.209

    Pre hráčov ,ktorí dlho hrajú túto hru by prospelo teda aj mne zapracovať striedanie ročných období ako aj dňa od noci. Osobne si myslím, že by to prispelo k atraktivite tejto hry.
  3. Marcus Paulus

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    5 minútová produkcia vo výrobnej budove prináša málo zásob pre nových ako aj mierne pokročilých hráčov. Navrhujem túto položku vypustiť a nahradiť 12 hodinovou produkciou. V podstate by si hráči vyberali viac zásob.
  4. Marcus Paulus

    Neopraví sa Sieň slávy

    Zdravím Vyskytol sa mi problém pri zberaní koruniek Siene slávy ( moderná doba úroveň 1 ) mi nepripisuje ich počet do sily cechu.
  5. Marcus Paulus

    Nový svet

    Čo je na tom vybrať si jednu z možností výberu materiálu na jeho produkciu.
  6. Marcus Paulus

    Nový svet

    Sorry , ale mne jeden herný svet stačí. Nemienim visieť na kompe celý deň! Apropo radšej hrať jeden herný svet poriadne ako flákať štyri ďalšie. Premrhať čas novým herným svetom považujem za zbytočné. Skôr uvítam ako skĺbiť dva svety do jedného.
  7. Marcus Paulus

    Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2021

    Len dúfam, že si za to nevyslúžia kritiku.
  8. Marcus Paulus

    Veľkolepé budovy - prehľad

    Aj tak si myslím, že Galatskou vežou to nedomysleli! O jej výhodách či nevýhodách by sme mohli polemizovať donekonečna. Pekný deň ;)
  9. Marcus Paulus

    Veľkolepé budovy - prehľad

    Rovnako vysoká je méta pre začiatočníka nazbierať 9000 strieborniakov ako nazbierať plány na Galatskú vežu. Pre skúsených hráčov nie je problém získať strieborniaky či plány. Rabovanie či plienenie má mať určitú časovú pauzu podobne ako v cechové boje alebo PvP súboje. Ak má jedna veža chrániť...
  10. Marcus Paulus

    Veľkolepé budovy - prehľad

    Veď o to práve ide . Väčšina hráčov si dá záležať na tom, že tam chce mať to alebo to a iný hráč príde a vyrabuje mu jednu z nich. Potom môže niekomu pošepkať choď mu vyrabovať mesto si silnejší ako ja. Ten zase ďalšiemu. Viaceré cielené útoky rabovania za jeden deň ako nemá v dennej výzva...
  11. Marcus Paulus

    Veľkolepé budovy - prehľad

    Len na doplnenie asi by si nebolo v poriadku ak by tvoji podstatne silnejší priatelia ukončili priateľstvo a potom by ťa každý deň rabovali hlava nehlava. Cechové boje trvajú od utorka do pondelka 8 hodiny, PvP súboje tiež trvajú týždeň a tu vidím priestor na podmienky plienenia a rabovania...
  12. Marcus Paulus

    Veľkolepé budovy - prehľad

    Zdravím Už dlhšie sa zaoberám veľkolepou budovou Galatská veža a jej funkciou. Na sk.wiki.forgeofempires.com som nenašiel akým spôsobom získať plániky na jej výstavbu. V tomto prípade to asi bude prispievaním bodov výskumu na odomknutie úrovní hráča, ktorý ju vlastní. Nezdá sa mi práve...
  13. Marcus Paulus

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Nie je jasné určené, za akých podmienok a, v ktorom hernom svete ju môžete získať. Tiež sa mi nezdá riešenie plienenia lebo keď niekomu motivujete budovu a on vám za to vyplieni budovu bez toho, že by to mal v dennej výzve tak to považujem za akt svojvôle. Nie sú jasne definované podmienky...
  14. Marcus Paulus

    Súťaž Valentínska básnička

    O Innoberta spoznal som ťa a bola z toho láska na prvý pohľad. Odzbrojila si ma keď som prešiel všetkými cechovými bojmi. Láska k tebe je tak silná že som ochotný prejsť celý svet. Ak by si odišla nestačila by mapa sveta, podmorský terminál, arktický prístav či kozmické veky, hľadal by som...
  15. Marcus Paulus

    Súťaž Ukážte nám vaše mesto!

    Mesto Dinegu
Hore