• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedávny obsah od maros1962

  1. Preposlané Úlomky

    Ok, to je prezeranie, ale moja "idea" je, aby sa dalo s nimi obchodovať. :-))) M.
  2. Preposlané Úlomky

    Ahojte, vzhľadom na to, koľko činností je v tejto hre už naviazaných na prideľovanie rôznych úlomkov - páčila sa mi poznámka jedného kolegu, že táto hra zmení názov z FoE na Fof (forge of fragments), navrhujem vytvoriť novú špeciálnu budovu (niečo ako predajca starožitností), mohla by sa volať...
  3. Preposlané Cechové boje

    Ahojte, niekde tuná som čítal pripomienky k cechovým bojom - neprimeranosť hodnotenia, atď. a súhlasím s nimi. Chcel by som podať návrh, nech sa hodnotenie cechu robí v dvoch rebríčkoch (aj teraz už je, ale hodnotenie je úplne zdegenerované), kde by sa hodnotilo: 1. vybudované mesto a)...
  4. Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2023

    Pridám ešte jeden postreh - nie príliš lichotivý pre programátorov: akosi zabudli skontrolovať, či im sedí počet rozsvietených budov a počet získaných bodov (tých, ktoré sa narátavajú do 20 a potom je odmena). Už sa mi na všetkých štyroch svetoch stalo, že som získal 2 body (zápalky) a počet...
  5. Preposlané Dobový tovar

    Trošku nerozumiem Tvojej odpovedi - písal som o tom, že predtým sa prírastok dobových tovarov graficky nezobrazoval a chcel som iba to, že by sa to nezobrazovalo. Neviem o tom, žeby v niektorých opakujúcich sa úlohách bolo grafické zobrazovanie prírastku alebo úbytku dobových tovarov. M.
  6. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ahoj, doporučujem Ti podrobne so naštudovať pokyny či info k poslednej verzii CB, je tam veľa noviniek týkajúcich sa práve sťažení v CB. M.
  7. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ja mám novú mapu - bojisko slona. :-) M.
  8. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Ahojte, keďže dnes sa otvorilo bojisko - slon - a začíname opäť od nuly s úlomkami a opäť je zlúčené a dané na výber v úlomkoch postavenie novej sochy slona, potom jeho vylepšenie, resp. tie prídavky k nemu na vylepšenie - tak nech sa FoE tvorcovia potrápia a všetky predchádzajúce úlomky nech...
  9. Preposlané Dobový tovar

    Ahojte, neviem ako to vyhovuje kolegom, ale myslím si, že znázorňovanie prírastkov a úbytkov na Dobovom tovare (ikonka pri spokojnosti vľavo hore) asi nie je veľmi potrebné, vyzerá to smiešne - tie stĺpčeky plusov a mínusov, ak sa pracuje s tovarmi. Za mňa - navrhujem to znázorňovanie zrušiť. M.
  10. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Už mi to bolo vysvetlené ako si prepínať rebríčky cechov. :-))) M.
  11. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    No trošku ma zarazili Tvoje slová o dia lige... Keďýe v nej mohlo účinkovať ak sa nemýlim 24 cechov, tak mi vieš vysvetliť, ako môže kopec cechov v nej byť? Stále to bude 24.... Koľko cechov - fakt dobrých - padá do platiny, kde potom vybúchajú celé bojisko... takže nie celkom s tým súhlasím, že...
  12. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Salty, ďakujem. Toto som nevedel. Pozeral som si aj Wiki - rebríček cechov, ale tam je ešte starý popis, resp. nie je tam návod, ako si prepínať tieto rebríčky. V návode na nové CB som to akosi prehliadol, Tú ikonku som prehliadal. :-(((( Pekný deň. M.
  13. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    či sa to niekomu páči alebo nie - ale táto nová verzia CB a rebríček cechov - katastrofa. Môže mi niekto vysvetliť poradie cechov/zoznam cechov (fakt tomu nerozumiem), resp. ak niekto hrá v cechu a je aktívny (mám ho medzi priateľmi) a ja si chcem pozrieť profil jeho cechu - a TEN CECH NIE JE V...
  14. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Odpusť... a vonkoncom nepokladám nikoho okolo seba, a ani Teba za hlupáka.... odpusť mi to... :-DDDD M.
  15. Diskusia Diskusia: Vylepšenia Cechových bojov 2023

    Pred chvíľou som zaznamenal podivuhodnú situáciu (ale je možné, že nové CB to umožňujú): chcel som zaútočiť na susednú provinciu - už získanú iným cechom, ale najprv som chcel vedieť, aké budovy tam cech nastavil, pretože mu svietilo 189 (+47). Z tohto údaja som doteraz vedel, že provincia je za...
Hore