Nedávny obsah od Michael

  1. Veža šampiónov - budú sa dať ešte získať úlomky?

    zdravím, asi to bude zaujímať viacerých, nie len mňa. Mám 6000/7500 úlomkov zo súpravy výberu Veže šampiónov. Budu sa dali zvyšné úlomky ešte niekedy získať? A kedy to bude?
  2. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    tak u nas z cechu som na event na začiatku asi najviac nadaval ja, ale nakoniec som to potiahol na 4560 bodov. takto na koniec musim uznať že event to bol celkom fajn
  3. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    ja osobne som ešte diamanty nepoužil, nemam jake ani, eventovu budku budem mať určite aspon to zakladne plne vylepšenie, zo začiatku som tiež nadaval na tento event ale prišiel som nato ako to hrať a celkom fajn mi to ide si myslim
  4. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    už som na to trochu prišiel ako to hrať, davam ešte tomu šancu, môj cieľ je mať 3000 bodov na lište a dostať sa aspon do bronzovej ligy, aby som mal eventovu budovu vylepšenu na zakladne maximum čo je 8lvl
  5. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Tie body sa budu ziskavať len s klučmi? ste to mohli dať aby sa body dali ziskať aj z bojov... teraz to je nastavene na extremnu obtiažnosť, a ešte je to tak robene aby sme tie zuby miňali hned, no parada, za mňa najhorší event aký tu kedy bol, tutok ziskať 3600 bodov bez použitia peňazi...
  6. Relikvie - Aké odmeny sa v nich nachádzajú?

    diky za odpoveď
  7. Relikvie - Aké odmeny sa v nich nachádzajú?

    zdarec, je niekde napisane ake odmeny sa nachadzaju v relikviach, čo môžem ziskať z nich?
  8. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    666 Arvahall
Hore