Nedávny obsah od Nixa

  1. Nixa

    Vymazané bonusové budovy z usadlostí

    Ďakujem, napíšem
  2. Nixa

    Vymazané bonusové budovy z usadlostí

    Po zistení o plánovanom závratnom navýšení bojovej výbavy hlavných cien/budov z osád, mi prišlo nesmierne ľúto, že som na Arvahale kedysi vymazala dokončené budovy z Japonska a Vikingov. Veľmi by som si priala aby sa to dalo vrátiť späť, alebo aspoň aby tu bola znova možnosť ich tam získať...
  3. Nixa

    Nahlásené Znemožnenie zberu budov

    Pri manuálnom hromadnom zbere v mobile, teda ťahom sa pri presiahnutí hranice 100 bodov v lište ďalší výber budovy pozbiera, ale nezapočíta. Ikonka nad budovou sa vráti, avšak v aktuálnom prihlásení sa už nedá pozbierať. Jedná sa mi o dlhodobý problém a stane sa mi to zakaždým a aj s 2 rôznymi...
  4. Nixa

    Predvolene predmety v inventary a u starozitnika

    A možno by postačilo pridať posuvnú lištu (verzia pre mobil). Keď viem že predmet ktorý opakovane pridávam je v poslednej štvrtine, uľahčí to nachádzanie. A tiež by uľahčilo opakované umiestňovanie z inventára, keby namiesto nezmyselného prepnutia po umiestnení predmetu do ponuky výstavby, by...
  5. Nixa

    Predvolene predmety v inventary a u starozitnika

    Ked je v inventari bezpocet predmetov, je pracne opatovne vyhladavat polozky ktore su niekde zamiesane a ani oznacenie "len updaty" to moc neulahci. Taky jablkovy lis, alebo samomotivacia, renovacie ci ine castejsie pouzivane predmety v inventari.... Alebo u starozitnika ked chcem predat...
  6. Nixa

    Rýchlejšia výmena poškodených jednotiek.

    Navrhujem novú funkciu: Refreš poškodených jednotiek. Po bitke by sa mohlo dať jednoduchšie vymeniť zostatok jednotiek za nepoškodené a doplnili by sa len celkom zničené. Ak by sa to javilo ako prílišné zjednodušenie, navrhujem aspoň možnosť 1 klikom Vyprázdniť pole s jednotkami po boji. A...
  7. Nixa

    Preposlané Rozpustenie zastaralej armády naraz

    Po príležitostnom prechode o 5 dôb nastala možno nie celkom nevyhnutná potreba zbaviť sa nadbytočnej armády ktorá sa už nedá využiť ani ako volavka. No ja mám rád poriadok. Problém vznikol zrejme preto že som zotrval v dobe pol roka a po nazbieraní aktualizácií pred skokom vytiahol Alkatraz do...
  8. Nixa

    Pevne stanovený čas zberu budov

    To by potom stacilo sa zjavit kazde 2dni na dvojzber... a to sa stavim ze vyvojari nezamyslaju. Hra ponuka neustale nejake vyzvi a zber je jedna z nich.
  9. Nixa

    Doplnit moznosti vyjednavania

    To je síce možné a je to iste otázka priorít či si nechám CE po kúskoch pre transportér, avšak kdo dnes čaká na dobu z ktorej je ktorákoľvek vb! To platilo ešte keď bol svet nový a nebolo na výber. Dnes má tranpotrér typujem 80 percent hráčov mimo aktuálne poslednú éru a povedať že majú všetci...
  10. Nixa

    Preposlané Graficky rozlíšiť plný hostinec.

    Dočasne mám statšie zariadenie na hru s nižším rozlíšením a počet návštevníkov v hostinci je nezretelný. Postačilo by plný hostinec rozlíšiť zeleným číselníkom. Možno tento zreteľný vizuál uvítajú aj ostatní. Ďakujem týmto za inak kvalitný produkt ktorý ajkeď so zádrhelmi ale predsa funguje aj...
  11. Nixa

    Doplnit moznosti vyjednavania

    Rád by som mal možnosť niekde vyjednávať aj mimo sezónu CB. Obzvlášť pre použitie VB Tranaportéra. Obvikle mávam totiž CE dokončenú už vo štvrtok ajkeď nieje v cechu vyhlásená mobilizácia. Pre tých čo majú Trans. na vysokom lvl. je to čierna diera! Možno tento nedostarok poriešia budúce nové PVP...
  12. Nixa

    Preposlané Rozšírenie Všeobecných Pusch notif.

    Do všeobecných pusch notifikácií by som pridal info o napadnutí a plienení mesta, tato info sa v mobilnej verzii objaví len v radnici. A tiež voliteľné políčko nový príspevok do vašej vb. Toto sa uplatní aj vtedy keď je neplánovaný vklad, a možnosť okamžitej inerakcie s prítomným hráčom umožní...
  13. Nixa

    Bublinové info ostatku u vyzívateľ - gr. Prvoka

    V mobilnej verzii keď plním dennú alebo eventovú úlohu pomocou opakovacej, jej výsledok sa síce zaráta ale nieje to graficky vidieť zablikaním na žlto, len napokon na zeleno. Či sa už jedná o tovaty, mince, kladivka alebo len splň úlohu. A na margo toho mi prišiel taký malý grafický vylepšovák...
  14. Nixa

    Preposlané Informácia v sklade o pribudnutých jednotkách a tovaroch.

    Asi viac by ma zaujímalo celkové pribudnuté skóre... To chýba aj v terajších balíčkoch výskumu. Ukazuje len počet do 99 a viac so znamienkom. Konkrétny súčet by bol informatívnekší. To isté samozrejme aj pri tovaroch a vojsku. S Vežou mieru je tovaru hromada naprieč vekmi a možno by bolo...
  15. Nixa

    Skonkrétniť prehľad aktuálnych úloh

    Také dolaďovačky: Keď je denná či eventová úloha splnená a čaká sa na ďalšiu, mohol by byť vyzývateľ zošednutý. Pri toľkých svetoch sa to nedá pamätať... Také zjednodušenie. A pri motivácii v mobilnej verzii kôli plneniu úloh by vyzývateľ mohol byť tiež neustále viditeľný. Totiž ak nieje čo...
Hore