• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedávny obsah od PánTapeta

  1. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    Alebo daj zabudnuté heslo a ked zistíš datum v tom emaili jednoducho ho vymaž :)
  2. PánTapeta

    Info o naverbovanych jednotkach

    Symbol je podla mna ok. Ak už niekto chce aby bolo vidno presne kolko a čoho tak nech to teda spravia tak že ked otvoríte to okno s jednotkami alebo pôjdete proste na dalšiu bitku, tak sa vám ukáže také malé okno kde bude napísane ake jednotky vam vyrobilo a vy len kliknete / ťuknete na ok a...
  3. PánTapeta

    Súťaž Ako dlho už hráte Forge of Empires?

    Od 2016. Celková doba hrania je však približne 2,5 roka pretože v hraní boli aj určité pauzy :)
  4. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    Ty si vedel že nemám budovy na 60+ leveli alebo si si to len myslel? Či ako? :D
  5. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    Oplatí sa podľa vás ten lietajúci ostrov?
  6. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    Moja prezývka vznikla veľmi zaujímavo. Keď som bol menší pozerával som jednu rozprávku (viem že to znie trochu trápne ale pýtal si sa ako vznikla moja prezývka ). A v tej rozprávke boli pán a páni tapetovci. Vtedy mi to prišlo veľmi smiešne. No a potom keď som bol o niečo väčší, brat začal hrať...
  7. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    blau a ty na ktorom svete hráš? :D (Sorry ak je to príliš osobná otázka)
  8. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    Veru, riadne sneží. Aj včera aj dnes.
  9. PánTapeta

    Diskusia Diskusia: Vypnutie cechového fóra

    a tiež nepoužívať www.
  10. PánTapeta

    Diskusia Pokec o všetkom

    Môžem sa spýtať ako vzniklo meno blau? :D :D
  11. PánTapeta

    Súťaž Čo máte najradšej na Forge of Empires?

    Komunitu cechu, milú a trpezlivú podporu, veľmi pekný dizajn hry, pracovitosť trpezlivosť a usilovnosť vyvojárov, expe a cb pri ktorých nikdy nieje nuda a hráčov s ktorými sa dá vždy zabaviť. Myslím že túto hru tiež budem hrať do konca života ❤️ :)
  12. PánTapeta

    Nedá sa overiť Problém s eventom a hrou

    Hmm, zaujímavé že ja mám iba raz-za-čas problém s tým že sa mi občas niečo neprestane načítavať. Počkám 30s a ak sa to stále načítava reloadnem stránku a zas je všetko v poho. A to nemám extra výkonný počítač, mám len 4GB ram (acer) a hru hrám vo firefoxe. Ostatné problémy čo tu spomínate nemám...
  13. PánTapeta

    Dôležité Vaše nápady do hry pre verziu 1.209

    Mohli by ste pridať novú špeciálnu delostreleckú jednotku. (Buď ju spravte na všetky éry tak ako šampión alebo na žiadnu éru tak ako napr. rogue. No bolo by lepšie ak by bola podobná ako šampión) A ešte pridať do režimu rekonštrukcie možnosť predania budovy.
  14. PánTapeta

    Diskusia Diskusia: Galatská veža

    Postavím ju ale ešte si bude musieť počkať...
  15. PánTapeta

    Súťaž Valentínska básnička

    Innoberta láska moja, kdeže si ty včera bola? Ja zamiloval som sa do tvojho kroja, hľadal by som ta aj na dne mora! Láska moja, láska moja, láska moja jediná, Ty by si snáď bola horšia ako tá škaredá Martina?! Večer keď sa kúkam do hviezd tej krásnej modrej galaxie, ešte že koronavírus na mňa...
Hore