• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedávny obsah od Saturn

  1. Saturn

    Súťaž Nová technológia vo FoE

    Technológia na odhaľovanie používania skriptov Všetky doby Odomkne automatické zablokovanie hráča pri použití skriptu
  2. Saturn

    Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

    Ja mám jedno veľké prianie, aby takí podvodníci ako Hanulienka (pôvodne Križo), ktorí vďaka podvodu s makrami, zakázanými doplnkami a svojim povýšeneckým správaním znechutili hru mnohým poctivým hráčom, už z tejto naozaj dobrej hry zmizli
  3. Saturn

    Preposlané Cechové Boje-Pridanie mena hráča do záznamov, ktorý ukončil sektor

    Ja som dal návrh na možnosť označenia sektoru aj s konkrétnym nastavením počtu možných bojov oprávneným osobám. Tým by sa na sektore mohlo bojovať, využívať stroje, ale nebolo by možné bojovať viac ako to oprávnený hráč nastaví. Potom netreba hľadať vinníka a jeho pohnútky, prečo sektor zatvoril
  4. Saturn

    Preposlané Obmedzenie počtu bojov na sektore v CB

    Navrhujem pridať obmedzenie počtu bojov na sektore v CB oprávneným osobám, aby nedochádzalo k úmyselnému alebo neúmyselnému zatvoreniu sektora pri bojoch.
  5. Saturn

    Cech Rusnáci - len aktívni hráči CB, CVC, Expa

    Nábor určený pre aktívnych hráčov so záujmom bojovať a získavať veľa odmien... Podpora cechu v rýchlom napredovaní a levelovaní budov.
  6. Saturn

    Opravené Nefungujúce blikanie pri správach

    Mám rovnaký problém.... som sa čudoval, že mi nikto nepíše a po otvorení som mal veľa neprečítaných správ. Myslím, že nejaká chyba pri aktualizácii
  7. Saturn

    Súťaž Narodeninová výzva 1

    4,9,3
  8. Saturn

    Súťaž Marcová lotéria

    2203
  9. Saturn

    Nedá sa overiť Problém s načítavaním správ

    Má niekto z vás tiež problémy s hrou na PC, kde sa mi po otvorení správy len točí koliečko a nenačíta sa. Vždy musím hru reštartovať:-(((
  10. Saturn

    Cechové boje

    Mám otázku do pléna: Dajú sa vymazať 3 paláce, alebo 3 pevnosti ktoré zvyšujú percentami počet potrebných stretov pred ich dokončením? Ich vymazaním sa totižto zase zníži počet potrebných stretov
  11. Saturn

    Označenie on-line/off-line hráčov (v cechu)

    Mne napísali že mám dať hlasovanie a ak bude o to záujem, tak sa nad tým zamyslia :). Ja som navrhoval to označenie dole pri zobrazení členov cechu
  12. Saturn

    Označenie on-line/off-line hráčov (v cechu)

    Bolo by zaujímavé a efektívne zapracovať do hry označenie hráčov v cechu, ktorí sú práve prihlásení na hre? Napríklad zeleným bodom príhlásení (on-line) a červeným neprihlásení (off-line). Zjednodušilo by to a urýchlilo komunikáciu medzi hráčmi
Hore