Nedávny obsah od stea

  1. stea

    Diskusia Diskusia: Mini výzvy

    Ahojte. Mini vyzvy budu raz za mesiac? Teraz sa nezobrazili spolu s CE.
  2. stea

    Diskusia Diskusia: Futbalová udalosť 2023

    Prave prisla aktualizacia. Zatial vsetko ok. Vdaka.
  3. stea

    Diskusia Diskusia: Futbalová udalosť 2023

    Mne to zatial nefunguje. Dokonca mi nezobrazuje ani v inventari ako ma. Spomalena a zasekavana je cela hra. Uz som aj restartovala cely telefon. Ale nic. 11 sec trva kum mi pride to co som poziadala: ci je to otvorenie inventaru, ulohy , zber, cb bojov ... . Stale cakam na pokracovanie hry.
  4. stea

    Diskusia Diskusia: Futbalová udalosť 2023

    Ahojte, od zaciatku udalosti sa futbalove ihrisko velmi dlho nacitava. Zakazdym, ked vyjdem z udalosti a chcem ist spät, tak musim cakat, kym sa ihrisko nacita a zobrazi sa mi vseto, co tam je. Ma este niekto taku skusenost?
  5. stea

    Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    V pravom rohu chyba kusok listu zo stromu, zlata socha na podstavci, pri cervenom ihrisku chyba bielemu hracovi tien, pri bielej ciare su dve biele znacky a cerveny hrac je aj s tienom otoceny smerom k cervenemu ihrisku.
  6. stea

    Súťaž Nová schopnosť VB

    Ahoj. Prijala by som budovu, ktora dviha percentualne vyrobu bonus materialu. Podobne ako Alexandrijsky majak kladivka a Bazilika sv. Marka mince. Budovy vyrabaju za 4 hod. strasne malo na to ake su poziadavky pri spotrebe materialu na budovnie, vyjednavanie .... Mohla by mat schopnost nielen...
  7. stea

    Manufakturne budovy

    Ahojte. Ako je to s manufakturami? Je lepsie ich nechavat z kazdej doby alebo ich mazat a nechavat len tie z aktualnej doby. ? Stretnem sa v neskorsich dobach, ze budem potrebovat vlnu kamen .....?
Hore