Nedávny obsah od terminal

  1. terminal

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    Mohli by sa používať medaily aj v cechových bojov tak ako v expedícii alebo cvč
  2. terminal

    Preposlané Nová budova

    Pri cechových bojoch by sa mohli používať medaily nielen tovar tak ako v expedíciach alebo v cvc
  3. terminal

    Denné ceny eventov

    podľa mňa by bolo dobré zobraziť dennú cenu 2-3 dni dopredu aspoň na konci eventu, lebo niektoré ceny sa opakujú ja si šetrím body na určitú vec a budem prekvapený, že taká cena sa už v evente neobjaví.
  4. terminal

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    navrhol by som iste sa aj iným hráčom stalo, že som dal nejakému hráčovi dosť BV do veľkolepej budovy a kým ju uzatvoril prestal hrať. Keby sa dalo po určitom čase napríklad 2-3 mesiace ak sa budova nehýbe mať možnosť vziať si BV späť do inventára. Alebo korigovať počet BV vo vlastnej...
  5. terminal

    Diskusia Diskusia: Aztékovia

    Vyzerá to lepšie ako Egypt a ano minihra mi pripomína hru míny.
  6. terminal

    Súťaž Súťaž o dublóny

    vesmírny transportér - aby som mohol odletieť inam :) studňa prianí nech plní želania :) maharadžov palác luxus bývanie a všetko čo poskytuje :)
  7. terminal

    Súťaž Májová súťaž

    vyberám si 500 diamantov
  8. terminal

    Súťaž Marcová lotéria

    345
  9. terminal

    Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

    Egypt len na vyťahovanie diamantov, dlho, nuda teraz keď príde event neviem čo skorej mám hrať, Egypt? event? CVC? cechové boje? expedície?? je v tom chaos
  10. terminal

    Súťaž Súťaž o futbalové lopty

    hlavne medaily a renovácie Brisgard
  11. terminal

    Návrhy k ďalšej aktualizácii

    neviem do ktorej sekcie to napísať, ale by som navrhoval pri denných výzvach občas meniť truhlicu vyzývateľa, napríklad raz studňa želaní, raz zmenšenie studne, zmenšenie skrýše roquea a podobne.
  12. terminal

    Diskusia: Futbalový pohár

    no aktualizácia tolosu ako hlavná denná odmena , ešte som nevidel
  13. terminal

    Diskusia: Jarná udalosť 2018

    Tak oproti zimnému eventu slabé
Hore