Nedávny obsah od TikoP

  1. Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2024

    Druhá Mini výzva strašná. Neviem, či ju ešte niečo prekoná. S tými hviezdičkami na truhliciach to bolo priklincované. To bola hlava, ktorá to vymyslela - len sťažiť, ako sa len dá. Čaro a radosť z hry sa úplne vytratila. Incidenty, ktoré dávajú 3, 5 , max 10 minci vám nepomôžu. Kto chcel...
  2. Diskusia Diskusia: Halloween 2023

    Už som tu písal pred niekoľkými mesiacmi o tom, že boli aj eventy , ktoré bez použitia nákupov sa nedali splniť do najvyššej úrovne.. Aké je to potom potešenie z hry .Súhlasím s tým, že je to najhorší event aj za mňa
  3. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Titan

    Ďakujem za odpoveď.
  4. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Titan

    PS: Nedá sa vyskúmať úloha, ktorá je už vyskúmaná. Môže sa Dom so slamenou strechou a Ovocná farma (Pestovanie) iba postaviť. Napíšte mi, ako pokračovať ďalej, aby sa odblokovali ďaíšie možnosti. Za radu Vám vopred ďakujem.
  5. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Titan

    Pre Blau Community Manager: Poobede ste zablokovali okno správ. Ak ho chcem odomknúť , musím vraj preskúmať v technologickom strome výskumu Domy so slamenou strechou. Túto technológiu mám vyskumanú už v dobe bronzovej a neviem čo odomňa chcete. Taktiež vo výrobnej budove Vesmírna lekáreň je k...
  6. Štartovná zóna v CvC.

    Chytrák Rhando - to máš tak, ako keby som sa ja prihlásil na šachový turnaj GM . Nepochodil by som, pretože nesplňam podmienky.
  7. Štartovná zóna v CvC.

    Viackrát sa mi stalo, že ma požiadali o priateľstvo hráči, ktorí sa nachádzali v dobe železnej a ja mám splnené všetky úlohy v ére Kozmický vek - mesiac Jupitera a čakám na éru Titan. Podľa mňa by bolo vhodnejšie keby si hľadali priateľov v tej istej ére alebo o stupeň vyššej . Keď som začínal...
  8. Súťaž Súťaž o lístky do Hallowenskej udalosti

    A3, B1, C4, D2. Svet Cirgard
  9. Súťaž Nájdite rozdiely medzi obrázkami!

    1 - Na 1.obr. posledný hráč v červenom drese drží loptu v pravej ruke a pozerá dopredu, na 2.obr. pozerá opačne a drží loptu ľavou rukou 2 - Na 1.obr. prelet 1 husi v strede ihriska, na 2. obr. 2 husi v strede ihriska 3 - Na 1.obr. za bránkou nalavom podstavci je socha, na 2.obr. chýba 4 -...
  10. Diskusia Diskusia: Kozmický vek: Mesiac Jupitera

    O koľkej hodine v pondelok 25.4.2022 sa spustí Kozmický vek - Mesiac Jupitera?
  11. Súťaž Aká je vaša najobľúbenejšia herná udalosť?

    Letná udalosť - Hl. budova dáva silnú útočnú silu + pripojenia - obrannú silu útočnej armády , + dobrý výber odmien
  12. Súťaž Súťaž o hrnce zlata

    156
  13. Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

    Asi ma nechceš pochopiť Rhando, že bez vloženia diamantov do hry by si 10. úroveň nedosiahol. Ultimátny tréner ak sa nemýlim stal na 24 hodín 150 diamantov. Ak si ho používal a vrážal diamanty do hry, jasné, že si dosiahol 10. Do môjho mesta, ktoré som vybudoval za niekoľko rokov a čakám na éru...
  14. Diskusia Diskusia: Forge Bowl 2022

    k PMAN296: máš úplnú pravdu v tom, že v tomto evente sa vlastnou aktivitou nedalo dostať na 10. úroveň. Splnil som všetke úlohy, používal stále najdlhšie hody, napriek tomu mi chýbali 2 hody aby som ju dosiahol. Aj všetky incidenty, ktoré obsahovali jednotlivé počty lôpt, ktoré som pozbieral...
  15. Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

    Netrpezlivo očakávam novú éru FoE - Kozmický vek Jupiterove mesiace. Všetkým hráčom prajem aby sa im darilo v jednotlivých eventoch, PvP aréne, v cechových bojoch , v plnení úloh kulturných usadlostí a pri zveľaďovaní svojho mesta.
Hore