Nedávny obsah od tyraell

  1. tyraell

    Súťaž Májová súťaž

    500 diamantov
  2. tyraell

    Súťaž Narodeninová výzva 2

    1.Winter Event 2.Forge Bowl Event 3.Fall Event 4.Carnival Event 5.Spring Event 6.Summer Event 7.St Patrick's Day Event 8.Halloween Event
  3. tyraell

    Súťaž Narodeninová výzva 1

    9
  4. tyraell

    Súťaž Halloweenska výzva 2

    2. Jack O' Lantern
  5. tyraell

    Súťaž Halloweenska výzva 1

    1,4,6,11
  6. tyraell

    Súťaž 7. narodeniny - Šiesty deň

    odpoveď je 36, svet C, materiál: kryptomena
  7. tyraell

    Súťaž 7. narodeniny - Tretí deň

    Zlá čarodejnica - svet Cirgard
  8. tyraell

    Súťaž 7. narodeniny - Prvý deň

    7 rozdielov
  9. tyraell

    obluk - otazka

    aha, jasne, takto mi to nenapadlo pozriet :) pozeral som iba cez rebricky atd....
  10. tyraell

    obluk - otazka

    ako sa da zistit kolko ma niekto odomknutych urovni VB? ja som slepy, teraz som to skusal hladat, ale nejak to nikde nevidim
  11. tyraell

    Cechova expedicia - obtiaznost

    ahoj, len pre ten tyzden... kazdy tyzden si musis 2,3,4 lvl odomknut ak ho chces hrat
  12. tyraell

    Diskusia: Forge Bowl

    vlastne ano :D myslím že to dám, aj keď sa začínam báť, že v denných špeciáloch to nebude :)
  13. tyraell

    Diskusia: Forge Bowl

    ja sa spolieham že to bude ako na BETE, a teda že v denných špeciáloch bude aj ten upgrade, preto šetrím lopty, ak to tak bude, tak keď ho získam 3x, potom 2x za odmeny v úlohach a 2x za touchdown, mal by som mať 7... takže už len čakám či to bude ako denný špeciál
  14. tyraell

    Je možné zmeniť nickname hráča a názov cechu?

    Ahoj, priamo v hre sa to zmeniť nedá... jediná možnosť ako by sa to momentálne asi dalo, je cez hernú podporu... teda aspoň na anglickom fóre som našiel o tom zmienku, že by to cez nich malo ísť... skús im napísať a uvidíš
  15. tyraell

    Bezvýznamní

    ja som dnes zistil, ze je zakazane menit BV medzi svetmi, co mi je divne, kedze sa to deje verejne na globalnom rozhovore, po tomto zisteni si aj ja myslim ze by mali svety spojit do jedneho, kazdy nech si necha len jedno mesto , lebo inak sa to vyriesit asi neda... a CVC - no to je naozaj...
Hore