• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Odmeny v evente a v expedicii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4788

Hosť
nemam dostatok , mam iba 14 stoliciek co mi staci , ale odmeny na to su zebracke ... kupim iba obranu na mesto a utok + vyroba . A aby mal 300 stoliciek to nepotrebujem...
 

DeletedUser

Hosť
nemam dostatok , mam iba 14 stoliciek co mi staci , ale odmeny na to su zebracke ... kupim iba obranu na mesto a utok + vyroba . A aby mal 300 stoliciek to nepotrebujem...
Nechcel som to podať ako provokáciu snáď to bolo pochopene v dobrom :) ale aj ja mam len 14 stoličke a najviac sa mi páči tach navyše do expedície veľa to pomáha čo je pravda takže ma to svoj zmysel strýko zasa používa na posilnenie zásob aj keď sú nato VB ale Budiš brat používa obranu a posilnenie útoku a ja to používam iba na ten spomenutý tach navyše a keď dostanem body vyskumu za to ze navštívim niaku krčmu priateľa som spokojný takže ma to plnú škálu využití a neverím že ju skoro vôbec nevyužívas ;-)
 

DeletedUser5683

Hosť
Nechcel som to podať ako provokáciu snáď to bolo pochopene v dobrom :) ale aj ja mam len 14 stoličke a najviac sa mi páči tach navyše do expedície veľa to pomáha čo je pravda takže ma to svoj zmysel strýko zasa používa na posilnenie zásob aj keď sú nato VB ale Budiš brat používa obranu a posilnenie útoku a ja to používam iba na ten spomenutý tach navyše a keď dostanem body vyskumu za to ze navštívim niaku krčmu priateľa som spokojný takže ma to plnú škálu využití a neverím že ju skoro vôbec nevyužívas ;-)
Toto je najdlhšie napísaná veta na našom fóre bez jedinej bodky :)
 

DeletedUser

Hosť
Toto je najdlhšie napísaná veta na našom fóre bez jedinej bodky :)
To ja tak pisem nedávam bodky,čiarky vlasne nesnažím sa to oddeľovať ale práve som sa zapísal do histórie fóra a to slovami "toto je najdlhšia veta na tomto fóre" juhuuuu
V tomto príspevku nenapodobujem žiadnu animovanu postavu :-D :-D
 

DeletedUser5683

Hosť
Áno, zapísal si sa do histórie fóra, ale daj pozor, aby si sa časom nezapísal i tým, že, ak nerozdelíš svoje myšlienky na viac častí a viet, nikto tvojmu príspevku nepochopí.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, zapísal si sa do histórie fóra, ale daj pozor, aby si sa časom nezapísal i tým, že, ak nerozdelíš svoje myšlienky na viac častí a viet, nikto tvojmu príspevku nepochopí.
No príspevky rozdeľujeme ale keď píšem komentár tak nato volako nemyslím... Ale budem si nato dávať pozor.
 

DeletedUser5683

Hosť
Mirko196, ďakujem za seba a za všetkých užívateľov fóra. Prepáčte za diskusiu mimo tému...
 

DeletedUser5675

Hosť
Nas mirko je uz taky pise niekedy v hebrejcine ze mirko a musim pochvalit vas tim dobre vyzera expedicia po novom aj odmeny sa vylepsili
Diki
 

DeletedUser

Hosť
Nas mirko je uz taky pise niekedy v hebrejcine ze mirko a musim pochvalit vas tim dobre vyzera expedicia po novom aj odmeny sa vylepsili
Diki
Jardo ale naučil si sa to lustist nakoniec... Ale vzdi bola sranda aj keď som musel veľa prekladať
A nechceliste mi urobiť slovník náhodov?? Ale už si nepamätám kto či ty alebo juri :-D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore