• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Chrám relikvii...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

jmalachi

Aktívny člen
zdravým, zmizol mi obrázok chrámu v plánoch..tam kde ukazuje kolko a akých plánov mi treba na postavenie VB mám pri chráme prázdne miesto..aj ked som v túre získal plány na chrám tak neviem aké ..viete prosím povedať či je to chyba? alebo mám max úroveň? ... v tom prípade by bolo získavanie nových plánov trošku divné...či?
chrám-bez.jpg chrám-bez.jpg
 

DeletedUser5683

Hosť
Tento problém hlásili i iní hráči pred 8 . februárom, ale v tejto chvíli by mala byť chyba podľa mojich informácií odstránená. Odporúčam vymazať cashe/cookies vo svojom prehliadači a vyskúšať. Obdobne vyskúšajte FoE i na iných webových prehliadačoch. Ak chyba pretrváva, treba ju nahlásiť.
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja som mal presne to isté ale hneď deň po mojom príspevku som to mal opravené a tiež nikto iný sa nesťažoval, takže teraz asi bude chyba u teba ako píše Joo :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore