Prispievanie bodov do VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5364

Hosť
Zdravím, čo som robil osobný prieskum tak veľmi veľa hráčov by uvítalo ulahčenie na spôsob prispievania bodov do VBčiek,hlavne keď sa jedna už o pomaly 100level a vyššie ,lebo kým hráč da do VBčky 3000-5000 bodov je to úmorne a zdĺhavé, hodím sem nejaké obrázky zhruba ako by to mohlo fungovať,uisťujem že to ocení stovky a ak rátam aj iné krajiny tak aj tisíce hráčov.

91 úroveň
(klasicky by sa kliklo na plusko vyznačené v rámčeku)
25de20efa3904402bcc6e23b698bbc6f.png



A takto by sa to mohlo uľahčiť (jednoduché počítadlo dodané do ponuky bodov,hráč si jednoducho naťuká potrebný počet bodov naraz rýchlo a pohodlne a klikne na prispieť)
Ospravedlňujem sa je to len náčrt ale určite sa rozumieme .

01111111.png


Prípadne otázky alebo názory píšte prosím tu a nezabudnite podporiť komu sa to páči, ikeď sem chodí dosť málo hráčov ...ale všetko sa ráta :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zdravím, čo som robil osobný prieskum tak veľmi veľa hráčov by uvítalo ulahčenie na spôsob prispievania bodov do VBčiek,hlavne keď sa jedna už o pomaly 100level a vyššie ,lebo kým hráč da do VBčky 3000-5000 bodov je to úmorne a zdĺhavé, hodím sem nejaké obrázky zhruba ako by to mohlo fungovať,uisťujem že to ocení stovky a ak rátam aj iné krajiny tak aj tisíce hráčov.

91 úroveň
(klasicky by sa kliklo na plusko vyznačené v rámčeku)
Zobraziť prílohu 458



A takto by sa to mohlo uľahčiť (jednoduché počítadlo dodané do ponuky bodov,hráč si jednoducho naťuká potrebný počet bodov naraz rýchlo a pohodlne a klikne na prispieť)
Ospravedlňujem sa je to len náčrt ale určite sa rozumieme .
Zobraziť prílohu 457

Prípadne otázky alebo názory píšte prosím tu a nezabudnite podporiť komu sa to páči, ikeď sem chodí dosť málo hráčov ...ale všetko sa ráta :)
Super vec!
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja iba súhlasím ale pred chvíľkou som pozrel na iné fóra a podľa nich už je aj nový systém dávania bodov implementovaný do hry kde môžte dať aj väčší počet bodov výskumu, takže stačí už iba počkať :)
 

DeletedUser5364

Hosť
máš pravdu na BETA servery sa testuje,no podla mňa a aj viacerých hráčov to nieje moc dobrý spôsob ale tento koncept je určite lepši ,myslím aj menej náročnejší na vývoj...či použitie ...;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore