Boje a turnaje

DeletedUser5762

Hosť
Ako je to s odmenami za víťazné bitky a turnaje?
Zvíťazím v bitke ,chcem ju vyrabovať a dovolí mi to vyrabovať len jednu budovu.Korisť je 6 zlatých.prišiel som o 2 kopijníkov to znamená 50zlatých!!!
V turnaji porazím protivníka pri ktorom je uvedená odmena 5 medailí a nedostanem ani jednu!
Robím niečo zle alebo je to tak nastavené?
 

QppZoon

Aktívny člen
Ak chceš získať medaile, čo sú v PvP vežiach, tak musíš nazbierať viac bodov ako hráči, ktorí tam už sú umiestnení. Na konci týždňa dostaneš odmenu. A takto sa to opakuje každý týždeň.
A čo sa týka rabovania, tak nemusíš vyrabovať budovu hneď. Môžeš si počkať, kým sa bude dať vyrabovať lepšia budova. Na to môžeš čakať až 24 hodín.
 

DeletedUser5762

Hosť
A je nejaké upozornenie,že rabovanie ktorých hráčov som odložil?Dnes som vybojoval asi 20 bitiek.niektorých som nemohol vyrabovať,niektorých som odložil.To si mám pamäť ?
 

juri01

Aktívny člen
A je nejaké upozornenie,že rabovanie ktorých hráčov som odložil?Dnes som vybojoval asi 20 bitiek.niektorých som nemohol vyrabovať,niektorých som odložil.To si mám pamäť ?
Každú akciu v meste iného hráča (motivácia/zdokonalenie, zaútočenie/vyrabovanie) môžeš uskutočniť raz za 24 hodín. Tento čas sa zobrazuje a postupne odpočítava v sociálnej lište (v mobilnej apke musíš ťuknúť na konkrétneho hráča).
Zjednodušene povedané alebo napísané, ak zaútočíš na nejakého hráča a vyhráš bitku, tak máš na vyrabovanie tých spomínaných 24h, resp. môžeš ho vyrabovať, pokým sa ti pri jeho mene nevysvieti možnosť Pomôcť (a prekrížené meče).
 

DeletedUser111

Hosť
Ahoj, neviem si vysvetliť skutočnosť, že som v rámci Budúcnosť oceánov získala sektor s PvP vežou, bojujem s novými jednotkami a napriek tomu sa to vo veži neprejavuje :(. V čom je problém? Vie mi niekto poradiť?
 

DeletedUser4

Hosť
Ahoj, neviem si vysvetliť skutočnosť, že som v rámci Budúcnosť oceánov získala sektor s PvP vežou, bojujem s novými jednotkami a napriek tomu sa to vo veži neprejavuje :(. V čom je problém? Vie mi niekto poradiť?
PS: Upozorňujeme, že rovnako ako vždy, keď je predstavená nová doba, bude PvP turnaj spustený až za týždeň.
 

DeletedUser5364

Hosť
Bude aj Nová CvC ? pretože z Arktickej zimy sme zbierali uplne zbytočne tovar do pokladne ,,nepotrebny,,radšej mali davat cechové VBčky ako hvezdáreň,potrebný tovar z predošlej Budúcnosti...teraz to bude ako ? ak nebude CvC? ak nebude radšej nech dávaju do pokladne potrebny tovar ktorý sa dá využiť preto že takto nepomahame cechu iba zbierame odpad do pokladne,,Ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser111

Hosť
Ďakujem veľmi pekne...neviem prečo? až o týždeň, ale keď píšeš "ako vždy" tak treba ako vždy týždeň počkať ... zbytočne si nad tým už druhý deň lámem hlavu a škoda diamantov, ktorými som sa snažila urýchliť boje...:(
 

DeletedUser5683

Hosť
Proste je to tak zakaždým, keď sa spustí nová doba. V ozname bolo napísané, že boje budú spustené o týždeň.
 

DeletedUser5913

Hosť
Mám otázočku ohľadom rabovania iných hráčov.
Porazím hráča zo susedstva a vyplienim mu budovu. Dostanem 10 šperkov.
Porazím druhého hráča zo susedstva a vyplienim mu budovu. Dostanem 5 vápencov, ale prídem o 10 šperkov.
To môžem denne vyplieniť iba jedného hráča, alebo ako to mám robiť aby som neprichádzal o získané suroviny ?
 

DeletedUser5683

Hosť
Nie celkom rozumiem prečo by si pri plienení mal prísť o predtým vyrabovaných 10 šperkov, ale pozri sa do Histórie udalosti či tam nie je niečo zapísané o tých šperkoch. Samozrejme, že behom dňa môžeš vyplieniť viacerých hráčov.
 

DeletedUser5913

Hosť
Tak potom to bude nejaký bug, dnes si to overím ešte raz a poprípade pridám aj nejaké foto ku tomu.
 

DeletedUser5683

Hosť
Pokús sa to overiť a bude veľmi dobré na fórum pridať nejaký nadhľad...
 

DeletedUser5913

Hosť
No tak overil som si to a zistil som nasledovné:
1. počiatočný stav stavebného dreva je 186
9KCV.png
2. vyraboval som 249 zásob no dostal som dvojnásobok
Mz6f.png
3. vyraboval som 5 stavebné drevo no 249 zásob mi zobralo, takže to dalo do normálu bez dvojnásobku.
8asi.png
4. ak sa kuknem znovu do inventára tak je vidno že som dostal 10 stavebné dreva a nie 5 ako som mal.
PKds.png
5. vyraboval som 60 zlata no pridalo mi dvojnásobok a v obrázku 6 bude vidno že mi zožralo 5 stavebné dreva.
FN1n.png
6. znovu inventár kde vidno že zmizlo 5 stavebné dreva
F2cS.png
V konečnom dôsledku som neprišiel o žiadne suroviny ani som nič nedostal navyše.
Akurát to divne pripisuje že dáva dvojnásobok a pri ďalšom rabovaní to znormalizuje.
Podľa mňa by to malo iba normálne pripisovať a nie zdvojnásobovať a potom odratávať.
 

DeletedUser5683

Hosť
Takže podľa môjho názoru ako to popisuješ hra Ti dáva dvojnásobok a následne pri ďalšej činnosti Ti stav vracia do normálu. Aký prehliadač používaš a ktorú verziu flash playeru máš?
 

DeletedUser5913

Hosť
No používam google chrome. Ten má vlastný flash player.
 

DeletedUser5683

Hosť
V hre navštív Nastavenia a podstránku Info a tam máš možnosť Skopírovať do schránky, skopíruj informácie sem...
 

DeletedUser5364

Hosť
No tak overil som si to a zistil som nasledovné:
1. počiatočný stav stavebného dreva je 186
9KCV.png
2. vyraboval som 249 zásob no dostal som dvojnásobok
Mz6f.png
3. vyraboval som 5 stavebné drevo no 249 zásob mi zobralo, takže to dalo do normálu bez dvojnásobku.
8asi.png
4. ak sa kuknem znovu do inventára tak je vidno že som dostal 10 stavebné dreva a nie 5 ako som mal.
PKds.png
5. vyraboval som 60 zlata no pridalo mi dvojnásobok a v obrázku 6 bude vidno že mi zožralo 5 stavebné dreva.
FN1n.png
6. znovu inventár kde vidno že zmizlo 5 stavebné dreva
F2cS.png
V konečnom dôsledku som neprišiel o žiadne suroviny ani som nič nedostal navyše.
Akurát to divne pripisuje že dáva dvojnásobok a pri ďalšom rabovaní to znormalizuje.
Podľa mňa by to malo iba normálne pripisovať a nie zdvojnásobovať a potom odratávať.
vymaz kolacik alebo daj chrome :)
 
Hore