Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5726

Hosť
a podotikam urcity cas by lo lepsi lebo ked niekto bude mat velky naskok bodov v sutazi bud mu boli posuvane informacie alebo sedi tu cely cas pokial nedate fragment a tymto padom aj ludi viac ste nahnevali z tym ako sutaz ste riadite lebo podla rebricka si s polovicou ludi pisem a hovoria ze na forum asi nebudu chodit pockaju do konca sutaze a aj komunikacia zo splovenskov podporov stoji za neviem co a upada aj hra celkovo na slovenskej verzi si pozrite zahranicne serveri kde spajaju svety a tyu nic len aby nieco nepokazili robia
 

DeletedUser5682

Hosť
Takto je to celkom zabava, chodit po mestach susedov a spolucechovnikov a hladat dany vyrez, toto by som urcite nemenil :)
 

DeletedUser5682

Hosť
a podotikam urcity cas by lo lepsi lebo ked niekto bude mat velky naskok bodov v sutazi bud mu boli posuvane informacie alebo sedi tu cely cas pokial nedate fragment a tymto padom aj ludi viac ste nahnevali z tym ako sutaz ste riadite lebo podla rebricka si s polovicou ludi pisem a hovoria ze na forum asi nebudu chodit pockaju do konca sutaze a aj komunikacia zo splovenskov podporov stoji za neviem co a upada aj hra celkovo na slovenskej verzi si pozrite zahranicne serveri kde spajaju svety a tyu nic len aby nieco nepokazili robia
Nahodny cas bude lepsi, aby sme castejsie navstevovali forum a ako uz bolo napisane, kazdemu sa neda vyhoviet...ale pravidelne ziskat po 1bode je mozno viac, ako raz 5 bodov :)
A podsuvanie informacii, tomu sa zabranit neda, ale to by som nechal na ferovosti moderatorov, ci?
 

DeletedUser

Hosť
Je síce pekné že sa snažíš niečo prospešné urobiť no nemyslím si že sa niečo zmení k lepšiemu márna snaha
 

DeletedUser4

Hosť
a podotikam urcity cas by lo lepsi lebo ked niekto bude mat velky naskok bodov v sutazi bud mu boli posuvane informacie alebo sedi tu cely cas pokial nedate fragment a tymto padom aj ludi viac ste nahnevali z tym ako sutaz ste riadite lebo podla rebricka si s polovicou ludi pisem a hovoria ze na forum asi nebudu chodit pockaju do konca sutaze a aj komunikacia zo splovenskov podporov stoji za neviem co a upada aj hra celkovo na slovenskej verzi si pozrite zahranicne serveri kde spajaju svety a tyu nic len aby nieco nepokazili robia

Chcete tvrdiť, že fixne daný čas nie je "korupčný"? Práve vtedy vzniká znevýhodňovanie určitej skupiny ľudí (školu povinných a pracovne vyťažených). Z vašej konverzácie vyplýva, že očakávate zverejnenie tesne po polnoci, ale nikde v pravidlách nebolo písané kedy zverejnenie prebehne. Takisto, ak ste všímavý (čo nepochybne ste :)), tak prvý súťažný fragment bol zverejnený tesne po 4. hodine rannej, čo sa vymyká vami vymyslenému pravidlu zverejňovania fragmentov tesne po polnoci.
K ďalšej Vašej pripomienke: Musím Vás vyviesť z omylu. Slovenská podpora hry je jedna z najaktívnejších a najrýchlejšie odpovedajúcich čoho sú dôkazom interné štatistiky. Ďalej tvrdíte, že noví hráči nemajú šancu spoznať danú budovu, ale to takisto nie je pravda. Je tu (v stave núdze) k dispozícii Wiki, kde si danú budovu môžte dohľadať. Počet diamantov v súťaži je fixne daný pravidlami a predpismi pre organizáciu súťaží vo všetkých jazykových mutáciách hry. Na záver by som rád podotkol, že to či súťaž zorganizovaná bude alebo nie je čisto v réžii domácich tímov, teda v tomto prípade to bola iniciatíva z našej (SK) strany, urobiť niečo pre hráčov a zvýšiť aktivitu na fóre hry.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5682

Hosť
Je síce pekné že sa snažíš niečo prospešné urobiť no nemyslím si že sa niečo zmení k lepšiemu márna snaha
Ha, tak to sa velmi mylis, snaha nie je nikdy marna a pozitivny pristup tiez nezaskodi :)
Zial, ludia su lenivi nieco riesit a cakaju, co im kto da a aku zabavu pre nich vymysli...z ludi sa stali konzumenti...
Keby sa kazdy aspon trochu snazil a trochu prispel k spolocnemu dielu...kritizovat a frflat vie kazdy, ale nieco vytvorit, to uz chce prekonanie lenivosti, pohodlnosti a trochu sa odetovat, no a to uz kazdy nedokaze, nevie, nechce...
 

DeletedUser

Hosť
Máš pravdu no najprv sa ti ľudia musia nájsť a zapojiť... Az potom sa to môže všetko zorganizovať ale snaha sa ceni :) to je isté
 

DeletedUser5682

Hosť
Ale to je mimo temu...
v kazdom pripade je fajn, ze sa moderatori snazia pre nas nieco urobit a na sutazi sa mi paci, hlavne to prehladavanie budov u susedov :)
Aspon mam prehlad, kto co ma nove...
 

DeletedUser

Hosť
Jj to je super... Ale ja už chcem vyhodnotenie sútaže strasne
 

DeletedUser5682

Hosť
Tak to nie je asi take lahke vyhodnotit a aj moderatori si zasluzia volnu nedelu :)
Netvrdim, ze nie som na vysledky zvedavy, ale uz ich nezmenim a ked budu, tak budu...
 

DeletedUser5364

Hosť
Chcete tvrdiť, že fixne daný čas nie je "korupčný"? Práve vtedy vzniká znevýhodňovanie určitej skupiny ľudí (školu povinných a pracovne vyťažených). Z vašej konverzácie vyplýva, že očakávate zverejnenie tesne po polnoci, ale nikde v pravidlách nebolo písané kedy zverejnenie prebehne. Takisto, ak ste všímavý (čo nepochybne ste :)), tak prvý súťažný fragment bol zverejnený tesne po 4. hodine rannej, čo sa vymyká vami vymyslenému pravidlu zverejňovania fragmentov tesne po polnoci.
K ďalšej Vašej pripomienke: Musím Vás vyviesť z omylu. Slovenská podpora hry je jedna z najaktívnejších a najrýchlejšie odpovedajúcich čoho sú dôkazom interné štatistiky. Ďalej tvrdíte, že noví hráči nemajú šancu spoznať danú budovu, ale to takisto nie je pravda. Je tu (v stave núdze) k dispozícii Wiki, kde si danú budovu môžte dohľadať. Počet diamantov v súťaži je fixne daný pravidlami a predpismi pre organizáciu súťaží vo všetkých jazykových mutáciách hry. Na záver by som rád podotkol, že to či súťaž zorganizovaná bude alebo nie je čisto v réžii domácich tímov, teda v tomto prípade to bola iniciatíva z našej (SK) strany, urobiť niečo pre hráčov a zvýšiť aktivitu na fóre hry.
Len tak ďalej, robíte to vynikajúco a musím potvrdiť že naozaj ste pohotový čo sa týka či už odpovedi alebo pomoci !!!
A súťaž je pekné spestrenie akurád pár žiarlivcov to tu bude TROLLOVAŤ ,je spravodlivé neudávať fixný čas ale dúfame že aspoň deň (dátum) sa bude písať dopredu :)
 

DeletedUser4391

Hosť
No neviem prečo je tu taky zhluk kvoli času kedy sa to uverejni aj organizatorom je lepšie ak je to vtedy kedy majú voľný čas a nám to môže byť aj jedno či to je ráno alebo večer ja som rád že sa niečo vôbec organizuje a hlavne ďakujem všetkym zučastnenym
 

DeletedUser5770

Hosť
asi som to nedal dobre....do názvu som dal Fragmenty mesta , mám vytvoriť novú a dať nick?
 

DeletedUser4

Hosť
Len tak ďalej, robíte to vynikajúco a musím potvrdiť že naozaj ste pohotový čo sa týka či už odpovedi alebo pomoci !!!
A súťaž je pekné spestrenie akurád pár žiarlivcov to tu bude TROLLOVAŤ ,je spravodlivé neudávať fixný čas ale dúfame že aspoň deň (dátum) sa bude písať dopredu :)
Obrázok sa pridáva od 17.2. každý boží deň. Dokopy ich bude 10. Je to napísané v pravidlách. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore