• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Chyba alebo naschvál??

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ľudia stalo sa mi toto ja neviem ci to je chyba alebo je to tak naschvál tak to píšem sem. Nejdem to rozpisovať obrázok bude vravieť sám za seba.
Screenshot_20170521-091301.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Nie je to chyba, mám to tiež, ak máš na mysli, že dostaneš body výskumu, medaile a ešte i plánik...
 

DeletedUser

Hosť
Iba tu farbu je to strasne zle citeľne tak sa pýtam že čo to vlasne je?
Každopádne dakujem za objasnenie
 

DeletedUser5683

Hosť
Farebné vykreslenie tých odmien mám v poriadku a nikto iný sa s problémom neobrátil, môže byť chyba i u teba, hráš cez mobilnú apku alebo cez komp?
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak hráš na viacerých svetoch, skús sa prihlásiť a odhlásiť, aby si zistil či to robí stále a všade.
 

DeletedUser5683

Hosť
Vyskúšal si appku odinštalovať a znovu nainštalovať?
 

DeletedUser

Hosť
Ak ju odinstalujem tak môžem celi mobil hodiť do pôvodných nastavení nebude miesto takže nechám to tak ono sa to samo napraví niekedy aspoň tomu budem veriť
 

DeletedUser5683

Hosť
Urob ako považuješ za vhodné, ale daj vedieť, ak by si preinštaloval, či Ti to pomohlo.
 

Afynyth

Člen
Tiež mi to tak ukazovalo na mobilnej appke, ale už je to v poriadku. Neviem kedy nastala tá zmena, ale máš najnovšiu aktualizáciu? Ak nie, tak skús aktualizovať. To by mohlo pomôcť. :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak som pochopil správne zo správ hráča Mirka196, asi ma problém s pamäťou telefónu, preto nemôže aktualizovať appku...
 

Afynyth

Člen
No áno, ale aktualizovať by sa mu mohlo podariť :D Snáď :) Ak nie, treba niečo dočasne zmazať, možno pomôže vyčistiť RAM, alebo v extrémnom prípade veľkého nadšenca pre FoE aktualizovať celý mobil za nový :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Môže byť, nevšimol som si u maa11, že spomínal problém so zobrazovaním u VB, pomýlilo ma, že sa sťažoval, že sa mu zle zobrazujú mince, produkcia, preto som tieto dva problémy nespájal.
 

Afynyth

Člen
Už som to spozoroval opäť. Stáva sa mi to potom, keď mám appku dlhšie neaktívnu a pri opätovnom zapnutí sa načítavajú dáta (prvotný loading). Potom mám už všade tento vizuál (odmeny z VB, info o budovách, ...). Riešenie je si appku vypnúť v procesoch a znovu zapnúť. Potom je to už ok. Takže je to chyba...
 

DeletedUser5785

Hosť
dnes som si aktualizovala mob. aplikaciu a vsetky info o budovach a odmenach vo VB sa zobraziju na svetlobezovom podklade.Screenshot_20170527-212628.jpg
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore