Posielanie darcekov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Feríčko

Nový člen
Zdravim, mam taky navrh ako konecne spristupnit posielanie darcekov. Navrhujem aby sa darceky dali posielat za poplatok, cize postovne. Napr. Hrac ktory posiela darcek by zaplatil 5 bodov vyskumu(dalej len BV) ci uz z inventara alebo z dennej produkcie, hrac ktory darcek prijima by zaplatil 10 BV, ale len z inventara - cize prijimat darceky moze len hrac ktory uz nieco dosiahol a ma za odmenu v inventari BV. Posielanie darcekov medzi svetmi nech je spoplatnene dvojnasobkom, a posielanie darcekov medzi svetmi samemu sebe, nech je spoplatnene 20 BV v jednom svete a 20 BV v druhom svete a v oboch svetoch len z inventara. Takto konecne zacnu darceky fungovat a hraci ktorí si chcu darceky menit budu musiet na to nieco obetovat.
 

DeletedUser5683

Hosť
Ja osobne som proti návrhu a neželám si v hre akékoľvek posielanie darčekov, nakoľko z toho vyplýva viac negatív, ktoré by len ťažko vyrovnalo pár pozitív. Už teraz počúvam, ako hráči podvádzajú a majú účty len na farmárčenie. Ak im tvorcovia hry umožnia, ešte tie nafarmárčené suroviny rozposielať medzi svetmi a mestami, bude to koniec poctivému hraniu.
 

Feríčko

Nový člen
Ak si poctivo vyhram v CE alebo v Evente napr vo svete A nejaku budovu a mam takych uz vo svete A viac, a ktoru by som potreboval vo svete B, tak preco by som si ju nemohol poslat? ci len preto ze by mi mohol niektorý "poctivý" (menejuspesny) hrac zavidiet? Tym by som nejako obmedzil poctivost mojej hry? Ci nepochopil som dobre ten "koniec poctivemu hraniu"?
 

DeletedUser5683

Hosť
Toto obvinenie o konci poctivého hrania je namierené proti skupine hráčov, ktorý by v prípade, že by zasielanie darčekov z inventáru bolo dovolené, na troch svetoch farmárčili, aby si potom neskôr mohli do jedného preferovaného sveta zasielali bonusové budovy a jednotky.
 

Feríčko

Nový člen
Len ten co ma kopec casu si vie plnohodnotne hrat kompletne na vsetkych svetoch... Kazdy hrac ma jeden svet preferovany a ostatne pomocne. Poznam jedneho ktory chcel hrat plnohodnotne v A, B aj v C, ale zistil ze som mal pravdu ked som mu napisal ze to nebude stihat... :) Tu by som obmedzil veci ktore sa daju ziskat len "farmarcenim". Ale ka v jedmom svete dostanem z eventu tri rovnake budovy ceresnoveho sadu a v inom mi prave taka budova chyba, tak to vie dost rozcarovat...
 

DeletedUser5683

Hosť
Mne osobne to hovor, čo mám v troch svetoch všetky eventové budovy, len na jednom mi všetko chýba, ale rovnako viem, že posielaním darčekov skrze všetky svety by sa z FoE stala nie strategická hra ale druhý Transport Tycoon :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore