Diskusia: Historická séria - Arthur Conan Doyle

DeletedUser5785

Hosť
A máme tu pokrok - nemusíme skúmať novú technológiu, máme dostupnú alternatívu!

Preklad úloh z anglickej wiki:
BV = body výskumu


Úloha


Zadanie 1

a /

alebo

Zadanie 2

Odmena
1Použite 11 BValeboOdstráňte 3 jednotky z vašej armádyNáhodná
2Dosiahnite nadšenie obyvateľstvaaPoužite 11 BVNáhodná
3Postavte 3 obytné budovy z vašej éry alebo 4 z predchádzajúcej éryaPoužite 11 BVNáhodná
4Dokončite 15-min produkciu 8 krátaDokončite 4-hod produkciu 8 krátNáhodná
5Získajte 2 sektory bez bojaaPoužite 11 BVNáhodná
6Vyzbierajte 200 striebra z vášho hostinca priateľov (vaša krčma)aPoužite 11 BVNáhodná
7Vyzbierajte 40 tovarovaMotivujte alebo zdokonaľte 30 budovNáhodná
8Vyskúmajte technológiualeboPoužite 40 BVNáhodná
9Objavte novú provinciu na mape kontinentovaPoužite 11 BVNáhodná
10Kúpte 7 BVaPoužite 11 BVNáhodná
11Získajte kontrolu nad provinciouaZískajte 5 jednotiek z vašej éry alebo 7 z predchádzajúcej éryNáhodná

Odmena za splnenie všetkých úloh: Lordové sídlo a portrét Arthura Conana Doyla
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak ja som sa unahlil veď nič neurobili max že dali na výskum alternatívu až som sa tešil že nebudem musieť skúmať provinciu,získavať provincie alebo sektory a este poviedia "reagovali sme na vaše návrhy na zmenu úloh" keď nič nezmenia iba jednu úlohu na výskum tak nech nič radšej nerobia lebo toto sa nedá už druhý deň skumam provinciu s takýmito eventmi môžu ísť max tak do _______. Bože aké takže je dať nato alternatívy veď z rúk by im nedopadlo. Ale sem sa sťažovať nemá zmysel... kto mi tu hodí link/mail aby som ich mohol kontaktovať osobne a tak aby mi nato odpísal človek nie počítať z formulkov "dakujem za správu". Dakujem

P.S. Toto "max tak do _______." za tými podlomitakymi či jak sa to vola nehľadajte zidnu nadávku... Lebo to tak není aj keď to tak môže vyznieť
Ešte raz ďakujem
 
Hore