• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

HÁDANKY za ODMENY

DeletedUser5364

Hosť
pripravil som si hádanky pre Vas , odmeny dám na hocjakom svete ! (odmena 100bv ) každý deň dám ďalšiu nápovedu kym sa to neuhádne a hádaniek bude mnoho O_-

1. napoveda , mám viacej nožičiek ako par stoličiek
 

DeletedUser5364

Hosť
Súťažiť môžu aj admini !!!!


a nie ma to život v sebe ale to je dnešna posledna napoveda ,,dalšia zajtra :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5785

Hosť
v nápovede bolo "viacej" ako pár stoličiek a "má to aj hlavu aj pätu" som myslela, že hovoríš o nápovedách :D
čo už, aspoň bude sranda
 

DeletedUser5364

Hosť
v nápovede bolo "viacej" ako pár stoličiek a "má to aj hlavu aj pätu" som myslela, že hovoríš o nápovedách :D
čo už, aspoň bude sranda
bude , druha bude komplikovanejsia ved 100bv ma vacsiu hodnotu ako 1k dia a stale plati ze sa mozu aj admini zucastnit, dufam ze sa zucastnia !!
 

DeletedUser5918

Hosť
takze si to zhrme , co doteraz vieme :)
1. napoveda , nam napoveda ze to ma viac noziciek ako par stoliciek (par stoliciek ma 8 noziciek ) ..cize 9+
2. napoveda , nam napoveda ze je sam aj ked sam neni , stoho vypliva ze je to pomnozne podstane meno ..napr. .. to nebudem davat aby som sa nahodou netrafil do odpovede :D
3. pockam na tetiu napovedu a napisem spracvnu odpoved :)
 

DeletedUser5918

Hosť
zmenil som pravidla, budem sem dvat napovedy viacej krat denne :)
:D sak ziadne pravidla tu nemas si pisal , tak mozes davat napovedi aj kazdu hodinu , len aby si mal tolko bodov potom :D
p.s. sem vlozit neeaky avatar je celkom umenie , stale ma nieco obmedzuje :DD
 

DeletedUser5886

Hosť
má to niečo spoločné s jednotkami informácii? 1 bajt=8 bitov :D
 

DeletedUser1834

Hosť
1. napoveda , mám viacej nožičiek ako par stoličiek
- aj 8 ked sa zadarí
2. napoveda : som sam ale nie som sam
3. nápoveda : Kde je slon , tam je on
... ma to život v sebe

Odpoved:
Text upravený, pretože porusoval pravidlá fóra. (Jooguda, 23.05.2017)
Odmena ?
100 fp Obluk, svet Arvahall, mesto Ciudad Perdida

... a vraj ze Cossacks je uchyl. Text upravený, pretože porušoval pravidlá fora? (Jooguda, 23.05.2017) :eek:
 
Hore