• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia: Nový prehľad úloh

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

na základe vašich podnetov sme sa rozhodli prepracovať systém zobrazovania úloh.
Dajte nám prosím vedieť, čo si o tejto zmene myslíte :).
 

DeletedUser

Hosť
Zdravim, tak som to vyskusal a tesil sa ze tie ulohy sa uz nebudu ukazovat ak ich zrusim uplne. Najprv som mal tu moznost, zaciarkol som nezobrazovat ale napriek tomu sa mi dalsie kolo ukazala a uz mi ani raz nenabehla moznost "permanentne zrusit" ulohu ... co s tym?
 

DeletedUser5683

Hosť
Aký prehliadač používaš? Pridaj nejaké info z hry, ktoré nájdeš v Nastaveniach , Info...
 

DeletedUser

Hosť
Pouzivam chrome - Verzia 60.0.3112.113 (64-bitová verzia)
Co sa tyka hry - 1.109.7a206c7e18 (06.09.2017 13:06), MrCastiel (135482), sk3, sk_SK, WIN 26,0,0,151, Windows 7, Chrome/60.0.3112.113, 1920x984, OpenGL (336 MB VRAM)
 

DeletedUser3176

Hosť
podarilo sa mi na nadroide zaskrtnut tlacitko "uz nezobrazovat" pri ruseni opakujucich sa uloh, ktore som nechcel aby sa mi uz v buducnosti zobrazovali. neviete niekto ako sa dostať naspäť do stavu, ze môžem permanentne zrušiť opakujúce sa ulohy?
 
Hore