Denna výzva

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6225

Hosť
Zdravim, chcela by som sa opytat, ako mam spustit "dennu vyzvu" ked sa mi nic take nezobrazuje. Zacala som hrat z pociatku mobilnu verziu, ale uz to aj striedam s PC a znamy mi stale hovori co vyhral v dennej vyzve a ja vo svojej hre nic take nemam. Je mozne to nejak spustit? Dakujem za odpoved
 

Prílohy

  • IMG_1453.jpg
    IMG_1453.jpg
    562 KB · Zobrazenia: 22

DeletedUser6225

Hosť
Tiež mám rovnaký problém.
Ja som potom napisala priamo z hry na technicku podporu a odpisali mi toto:
Dobrý deň, Cevardka,

Neustále pracujeme na vylepšeniach hry a robíme mnoho úprav mierených na zlepšenie celkovej hrateľnosti. Niekedy sa tieto zmeny týkajú dostupnosti niektorých častí hry alebo ich fungovania. To znamená, že niekedy môžu byť v rozličných aspektoch hry malé rozdiely medzi jednotlivými účtami. Tieto rozdiely sú väčšinou krátkodobé a časom sa vyvážia. V tomto prípade sa jedná o rovnakú situáciu.

Ďakujeme za porozumenie!

S pozdravom,
Winy

Community Manager

Ale mozno by bolo fajn napisat im, ze je nas viac. Pisala som aj o chybe v chate v poslednej aktualizacii a dnes som stiahla novu a je to opravene...
 

DeletedUser6280

Hosť
Cevardka ďakujem za info. Hmm no paráda, takže možno to pôjde za týždeň, možno za mesiac. Som zvedavý ako sa vyvážia tie odmeny o ktoré prichádzame :mad:
 

uhe83

Aktívny člen
Pochybujem o tom, ze to opravia, nie to este, ze by nam vynahradili stratu.. Uvidime :rolleyes:
tiež pochybujem o nejakom vynahradzani..ale to je jedno...hlavne nech sa to zapojo aj do nasej verzie... Ako aj napríklad nielen denná výzva,ale aj tie strety,ci jak sa to volá... Aj tam sa da daco vyhrat...
kamoška to ma,ktorá je sa mi zda,že v dobe železnej a ma to.. Denne dostane z toho nejaké mince,kladiva alebo aj surky,ci medaile...
 

DeletedUser6225

Hosť
To ani neviem o com pises o_O zrejme mi toho chyba viac. Tu sa fajne pise, tu to asi ani nikto necita :D
 

uhe83

Aktívny člen
tak ja na Becku som uz ani nvm kolko mesiacov :D
lebo levlujem VB...
ale o vyske odmien ti nepoviem, kedze ich mam az oddnes
 

DeletedUser2302

Hosť
incidenty :) sú všade, len A-čko mám stále zapnuté a bieda, slabota. Za to keď sa prepnem na B - C a D-čko, tak ich nestíham zbierať :). Je to všetko naopak - tak kde chodím pomenej, tak ich tam je do čuda..... a tam kde to hrám na 1 mieste - slabota :-(
 

uhe83

Aktívny člen
incidenty :) sú všade, len A-čko mám stále zapnuté a bieda, slabota. Za to keď sa prepnem na B - C a D-čko, tak ich nestíham zbierať :). Je to všetko naopak - tak kde chodím pomenej, tak ich tam je do čuda..... a tam kde to hrám na 1 mieste - slabota :-(

neviem, neviem....
ja na vsetkych troch svetoch ( A, B a aj D ) mam dostatok incidentov...
 

tyraell

Člen
mna by zaujimalo preco tu diskutujete o incidentoch, ked nazov temy je denna vyzva :) a hlavne by ma zaujimalo, ci denna vyzva bude spristupnena vsetkym v blizkej dobe, resp. ci sa s tym vobec nieco robi? na beta serveri to funguje paradne, a myslim ze vela hracov by to uvitalo aj tu, a niektory hraci z sk svetov tu niekde na forum davali obrazky v sk jazyku a vyzeralo to, ze im denna vyzva funguje ... tak ako to je?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore