• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
Môj ďalší návrh by bol na temu cvc. Rád by som privítal aby som bol upozornení na mobil ak na náš cech niekto útočí v cvc aby som bol schopný zareagovať keďže nesedí každý nonstop na Pc.Ako to upozorňuje pri množstve bodov výskumu alebo obchodnej ponuke.
 

DeletedUser5808

Hosť
Ale to by si prave pripravil hracov o moment prekvapenia.
 

DeletedUser6280

Hosť
Navrhujem odmeniť hráča za zrealizovaný "zlepšovák" v hre. Napr. bodmi výskumu, medailami alebo prémiovou budovou. Taká motivácia pre hráča za dobrý nápad :)
 

DeletedUser5808

Hosť
To mi je jasné ale bolo by to zaujímavé. A o to ťažšie získať sektor druhého cechu. A hráč má aspoň akú takú šancu brániť lebo teraz to je len o nahode či práve natrafim na útok.
Teraz je to o tom, aby si si mapu kontroloval. Nie len reagoval na notifikacie. To by bola nuda a pre supera prakticky nedobytne.
 

DeletedUser5808

Hosť
Navrhujem zaviest do obrazovky pre obchodovanie s tovarmi novy checkbox: Len ponuky pre cech.
 

uhe83

Aktívny člen
Navrhujem zaviest do obrazovky pre obchodovanie s tovarmi novy checkbox: Len ponuky pre cech.
to si vies odfiltrovat, takze podla mna zbytocne...
mas tam viac moznosti, bud vytvori ponuku len pre cech a mas to poistene, alebo ak hladas konkretny tovar, vyfiltrujes dany tovar a zvolis este obchodne ponuky len z cechu,...
 

DeletedUser5808

Hosť
Tak mi porad, ako vyfiltrujem to, co som napisal. Tie filtre poznam hodne dobre a takyto tam nevidim.
 

DeletedUser5808

Hosť
Ja ano, ale Ty zjavne nie.
Ked zadam obchod iba pre cech a obchod vseobecny, oba dva moji kolegovia z cechu uvidia, ked si daju zobrazit to, co si napisal.

Pre cech a od clena cechu je totiz rozdiel.
 

uhe83

Aktívny člen
ale ak si pri zadavani zadas, ze chces vytvorit ponuku len pre cech, tak to uvidia iba cechovnici a nik iny...
 

DeletedUser5808

Hosť
Neviem, ako u Vas, ale v nasom cechu sa intenzivne obchoduje, ci uz interne, alebo aj s ostatnymi hracmi. A prave preto by som rad mal moznost vyfiltrovat nielen vsetko od svojich kolegov, ale specialne to, co je interne.
 

DeletedUser5785

Hosť
Tyraell, myslim, ze Domer Velky by rad vedel, ktore ponuky jeho spoluhracov v cechu boli vytvorene "len pre cech".
Domer Velky, mate tam vela ponuk zameranych na zisk a chces ich vsetky odfiltrovat prec?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5808

Hosť
Ano, presne tak.
Ako som pisal, mame vzdy hodne ponuk pre medzicechovy obchod. A potom, ked chcem prejst ponuky len pre cech, teda chcem pomoct svojmu cechu, tak musim vsetko pozorne prehliadat.
A tiez by som radc vedel, kedy niekto z cechu zada pre cech neferove ponuky, ktore nevidime radi. Teraz totiz neviem, ktora zo zobrazenych ponuk je len pre cech.
 

DeletedUser5785

Hosť
Myslim si, ze ked niekto tovary potrebuje, tak zada ponuku, aby bola viditelna pre vsetkych (aj mimo cech). Aby bol okruh hracov, ktori ju mozu prijat co najvacsi. Tieto ponuky by sa potom odfiltrovali prec aj keby boli ferove a nemohli by sme im pomoct. V tomto pripade by sa asi skor hodil filter na "fer ponuky".

Ponuky na zisk by som tiez zadavala pre vsetkych... Ak vsak hovorime o hracoch, ktori ponuky na zisk vkladaju ako "iba pre cech", tak to vobec nie je kolegialne a ani ja by som ich vo svojom cechu nechcela mat. A odhalit by sa to dalo len filtrom, ktory si navrhol.
 

DeletedUser6252

Hosť
Dala by sa pre mobilnu verziu urobit funkcia v rezime vystavby, ze ked dlhsie podrzim stlacenu budovu (na ktoru mam resourcy), aby sa zobrazila informacia o nej? Ked na nu nemam, zobrazi sa mi info aj po kratkom stlaceni. Lebo sa mi casto stava, ze sa mi nie vzdy podari tak tuknut na "?", aby mi zobrazilo info, co vie dost nastvat (a to hram na tablete). Kazdopadne si myslim, ze by to bolo jednoduchsie.
 

DeletedUser5808

Hosť
Dala by sa pre mobilnu verziu urobit funkcia v rezime vystavby, ze ked dlhsie podrzim stlacenu budovu (na ktoru mam resourcy), aby sa zobrazila informacia o nej? Ked na nu nemam, zobrazi sa mi info aj po kratkom stlaceni. Lebo sa mi casto stava, ze sa mi nie vzdy podari tak tuknut na "?", aby mi zobrazilo info, co vie dost nastvat (a to hram na tablete). Kazdopadne si myslim, ze by to bolo jednoduchsie.

Mozno by stacilo, keby ten trojuholnik s otaznikom bol o maly kusok vacsi. Je pravdou, ze sa nan zle triafa aj mne aj mojej manzelke.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore