Predzimná súťaž

Ktorú z variant by ste v hre privítali?

  • Vľavo - Pekárov stánok

    Hlasy: 65 78,3%
  • Vpravo - Rybárov stánok

    Hlasy: 18 21,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    83
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6310

Hosť



Toto je best skladba na odľahčenie vianočného stresu.
 

DeletedUser6237

Hosť

Ked prvykrat pocujem tuto piesen v radiu v obchodnom dome a podobne hned viem ze vianoce su tu. Premna a moju rodinu sviatky vianocne neevokuju stres a zhon ale prijemnu pohodu a klud. A takto by to malo byt vsade :)
 

DeletedUser6207

Hosť
Pre mna je piesen Vianoc prave toto....neskutocne mi to pripomina detstvo a Vianoce, ako sme sa vzdy santili ked sme si pustili na LP platni Darinku Rolincovu a prave na konci bola tato pesnicka
 

DeletedUser6314

Hosť
Pre mna su vianoce od malicka vzdy spojene s touto pesnickou
 

DeletedUser6251

Hosť
zdravim vsetkych. :) ja proste tohto nasho slovenskeho spevaka so zlatom v hrdle mozem pocuvat neustale. tato piesen nesmie nikdy chybat medzi vianocnym vyberom kazdy rok. dakujem. ;)
 

DeletedUser5682

Hosť
Raz sme si na vianoce pustali tuto piesen a potom druhy aj treti raz...
Bola to taka skvela atmosfera, rozsvieteny stromcek, velke vlocky snehu za oknom a neskutocna pohoda.
Odvtedy mi vzdy tato skladba pripomina vianoce...

 

DeletedUser6157

Hosť
asi najznámejšia latinská koleda. pôsobivá hlavne v metalovom spracovaní :)
 

DeletedUser6317

Hosť
Pre mňa je jedna z naj vianočných pesničiek, práve táto od Tublatanky.. ľudové a zároveň rockové je fajn kombinácia:

 

DeletedUser6322

Hosť

Páči sa mi táto pesnička pretože mi to pripomína tu čarovnú atmosféru Vianoc :)Pre mňa sú najkrajšie vianoce vtedy keď je vonka sneh aspôn pol metra :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5705

Hosť
Pre mna je piesen Vianoc prave toto....neskutocne mi to pripomina detstvo a Vianoce, ako sme sa vzdy santili ked sme si pustili na LP platni Darinku Rolincovu a prave na konci bola tato pesnicka
Predbehli ste ma :D Teraz musím vymyslieť niečo iné :D :p Je to krásna pieseň ... a verzia z roku 2009 z Vianočného koncertu jej na čare neubrala ani zamak <3 :3
 

DeletedUser5705

Hosť

Chcel som slovenskú, ale čo už ... Tak trochu zimnej nálady nech nám navodí Miss Kylie Minogue <3 :))) Tých zimných či vianočných piesní čo pohladia na duši je neúrekom ... tejto na krásne tiež nič nechýba :)
 

DeletedUser5429

Hosť

Na tento album mam jednu z najkrajsich spomienok na vianoce, ked este bola moja mamina snami...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore