• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Bezvýznamní

DeletedUser

Hosť
Zdravim vo spolok. AK sa najde niekto kto ma zaujem o vstup do cechu v ktorom držíme len hracov co nie su červené bodky tak skus napisat. :) Vzhladom k tomu, ze sme na poprednej pozicii, berieme hracov s aspon 80K bodmi.
Co vieme ponuknut?
Fajn kolektív viac menej dospelakov ktorý ti pomože nie len v obchode a motivaciou ale aj radou ak budes z niecoho mimo. Sme cech v ktorom to zije takze ak to v tvojom cechu upada a citis ze to nie je ono, pridaj sa a bud prínosom a sucastou cechu aktivnych hracov a samozrejme aj hracok. :)
Rad sa realizujes na fore a komunikujes no nemas s kym? Mame najkvalitnejsie forum kde najdes vsetko co len mozes chciet a kde neostanes nikdy bez povsimnutia, alebo len posles HS a hned je s kym aj o com. :)


Takze ak sa tu niekto nasiel, tak Bezvýznamní, nick Vili
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som do toho Cechu len preto aby som mohol veľa veľa veľa veľa veľa motivovať :D :D :D popýtam sa cechu a uvidíme možno sa aj spojíme.
 

DeletedUser111

Hosť
No iba konštatovanie... čoskoro uplynie 5 rokov od založenia cechu Bezvýznamní -ch. Od vtedy sa zmenil názov na FoE a zmenil sa nielen ten, zmenilo sa žiaľ všetko. Aktívní hráči odišli, vili - zakladateľ tiež, dnes je to iba torozo aj vďaka tomu, že hra ako taká zmenila úplne svoj charakter. Umožňuje rôzne praktiky, ktoré s fér hrou nemajú nič spoločné a sú absolútne demotivujúce. Takže niet po 5. rokoch "fungovania" cechu vôbec k čomu gratulovať.
Dosť smutné konštatovanie:(
 

DeletedUser5683

Hosť
Verím, že sa tieto praktiky z hry čo najskôr vykorenia, aby sa aktívny hráči vracali s radosťou. S tým môžeme pomôcť všetci. Môžeme na to upozorňovať tu na fóre, navrhovať zmeny, ktoré tieto praktiky znemožňujú, aby sa vrátil pôvodný charakter hry. Potom si všetci môžeme zagratulovať.
 

DeletedUser2939

Hosť
treba zvacsit CVC na 4 nasobok a spojit vsetky svety na jeden velky , to by som privytal (O:
 

tyraell

Člen
treba zvacsit CVC na 4 nasobok a spojit vsetky svety na jeden velky , to by som privytal (O:
ja som dnes zistil, ze je zakazane menit BV medzi svetmi, co mi je divne, kedze sa to deje verejne na globalnom rozhovore, po tomto zisteni si aj ja myslim ze by mali svety spojit do jedneho, kazdy nech si necha len jedno mesto , lebo inak sa to vyriesit asi neda... a CVC - no to je naozaj nedomyslene, ja osobne by som uvital aspon mesacny reset map , bolo by to podstatne zaujimavejsie pre vsetkych
 
Hore