• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

tyraell

Člen
pushing je nieco ine .... ja ovladam len jeden ucet a tam si pomaham medzi svetmi, nemam ucet ktory by pomahal inemu uctu... nepliect si ucet so svetom.... a tu poslednu vetu... no prisaham ze som ju tam predtym nevidel, ak dostanem BAN, budem akceptovat (co mi ine zostava) ale nevidim v tom logiku, vid napr. zdielane diamanty medzi svetmi.... ale ked ja dobrovolne dam na A body niekomu do velkolepej budovy a on mne dobrovolne na C, chcel by som vediet, ako mi dokazu porusovanie pravidiel :D a ako daju BAN polovici hracov.... jedine rozumne riesenie je potom aby bol povoleny len jeden ucet a jeden svet
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6333

Hosť
Ak by sa dalo skuste upravit odmeny v expediciach ! Ved to je az trapne ked dostanem plany na diovu sochu, notre dam, coloseum . Som uz vo vysej ere a taketo odmeny su s prepacenim na tri veci. Aspon to upravit podla dooby v ktorej hrac je . Pre harcov ktory zacinaju su tie zaciatocne plany urcite fajn . Alebo aspon niaku zmenu v expedicnyh odmenach . Clowek sa tesi ked ma relikvie ale hned ma prejde chut ked dostanem takuto blbost.

Diky
 

DeletedUser5954

Hosť
Čo tak aj nejaký Event tento rok k 1. svetovej vojne bude to už 100 rokov od tejto vojny kedy skončila nejaký Event k tejto pamiatke určite by sa ocenilo. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
juri01, ako vždy máš pravdu :) 1. svetová vojna skutočne trvala od 28. 7. 1914 do 11. 11. 1918...
 

DeletedUser6542

Hosť
Mohlo by sa upraviť to aby sa dali z cechovej pokladnice materiály aj vyberať. Pretože niektoré tam len zbytočne stoja a dali by sa použiť. Nad týmto by sa mali vážne zamyslieť.
 

matej light heroes

Nový člen
skuste urobit po tejto udalosti jarnu udalost o niekolko dni tyzdnov alebo o mesiac lebo jar uz bude po tejto udalosty sporty a festivaly ma nebavia
a dajte tam nejaku menu co netreba len vyhravat alebo kupovat
nieco co sa da najst pri meste alebo na mape kontinentu
 

matej light heroes

Nový člen
pokial spamujem prepacte len vam este navrhujem tu udalost odskusat min. tizden pred zaciatkom na beta server

to je naozaj cely napad

budem rad ak to premyslite a neodsudite hned

fakt sa tesim na odpoved ak bude
 

DeletedUser6191

Hosť
pokial spamujem prepacte len vam este navrhujem tu udalost odskusat min. tizden pred zaciatkom na beta server

to je naozaj cely napad

budem rad ak to premyslite a neodsudite hned

fakt sa tesim na odpoved ak bude
na beta je vsetko skúšanie preto tam tato udalost už bola keď tam dobre dopadne tak sa nahra na ostane serveri aj každa aktualizácia je na beta odskúšaná
 

matej light heroes

Nový člen
vetsinov prepasnem letnu udalost neviete datum kedy zacina dik za odpoved a mam celkom dost veci co ma mozu napadnut tak uvidim ako sa osvetcia moje napady
 

DeletedUser5665

Hosť
Rád by som upozornil na fakt, že by sa mohli zmenit niektoré odmeny v expedícii. V poslednej exp. som zo 4 zlatých relikviíí ziskal 4x kmenove namestie, ktorých mám celkovo 29 ks. + dalsich 6ks z predoslej éry. Potom prastare tvare ktore mam 27ks. Veža vitazstva 12 ks. Brána slnecneho boha 29 ks. Fakt postrádam zmysel týchto odmien.
 

DeletedUser6016

Hosť
Môj ďalší návrh je k VB ktoré dávajú pretvoreny tovar. To by som zrušil a nahradil to tovarom s doby ktorej daná VB je.
 

DeletedUser5956

Hosť
1. 5 level v cechovej expedicií (aktívni hráči prejdu CE za 3 dni a zvyšok týždňa sa do hry prihlásia, len keď majú zbery alebo cech. povinnosti)
2. Hľadač pokladu. V priemyselnej ére je v predposlednej truhlici (4-hodinová) 14 medailí !!! To je na smiech, keď hráč v obyčajnom incidente máva často 30 medailí aj niekoľkokrát za deň. Celkovo by som medaile z hľadača pokladov vypustil.
 

DeletedUser6518

Hosť
uvital by som moznost aukcie nepotrebnych veci z inv ako aj napriklad predat budovy za dia co sa daju kupit len za dia alebo ziskat v evente.
vela hracom sa kopi takychto veci vela v inventari.
dalej clovek co ma uz dokonceny hostinec ak nechce davat dia na dalsiu moznost bonusu tak sa mi velmi kopi striebro. co tak tam spravit miestnost s dakymi hrami ako poker a podobne alebo zmenaren za mince ci za to striebro kupovet nejake beznejsie veci v aukciach co spominam vyssie?
 

DeletedUser6518

Hosť
vratil by som este spet hladanbie pokladov, s tym ze by tam mohli byt zaujimavejsie odmeny ako nariklad armada z buducej ery spon par stopviek medaili, alebo tovar. mince a kladivka tam davat je na smiech. dakujem.
 

DeletedUser6252

Hosť
Mne by sa pacilo zgrupnut moje rovnake ponuky v obchode rovnakym sposobom, ako ked ich pridam ako prilohu do spravy. Cize by som nemala napr 10 rovnakych ponuk, ale len jednu a vedla nej pocet, kolkokrat ju mam. V mobilnej verzii by to bolo prehladnejsie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore