• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Karneval

DeletedUser111

Hosť
V evente Karneval je Najlepší hráč, odmena (?) Maskovaná socha .Už dva krát sa mi podarilo byť Najlepším hráčom, ale kde sa tá socha nachádza netuším... Vie mi niekto poradiť, prosím
Ďakujem
 

DeletedUser111

Hosť
tak neviem, položila som buď nejasnú, alebol"blbú" otázku, ale keďže Maskovaná socha má veľkosť 1x1, tak asi by mala "existovať", len netuším kde a ako ju možno získať.
 

DeletedUser4788

Hosť
nie , dobra otazka , chod do inventaru


ked to tam nemas potom na podporu ... ale asi to bude tam
 

DeletedUser111

Hosť
:) ďakujem pekne, že si sa unúval aspoň Ty.... Áno, aj moja cesta viedla ako prvá tam, kde ukazuješ/ipka,,, ale nie! Dokonca som prezrela pár miest tých, čo získali titul Najlepší hráč, ale bezúspešne. Už mi ani nejde tak o tú masku ako o To, prísť na To, v čom je problém....;)
 

DeletedUser111

Hosť
:), ďaleko som sa nedostala ani cez podporu... CCleaner, iný prehliadač, vymazať cookies, Fash player.... takže tak, maska nikde a koniec Karnevaluv dohladne ;)
 

DeletedUser1834

Hosť
Ano,
kto ini by odpovedou ta dzivčisko zvídavé poctil v tychto casoch bezvladia temnych ... jako sam hlavny pomocnik Lartoara?
Hitzone, s podozrenim ze on povodcom nesikovnosti ked prislo k zniceniu sklenej mapy mesta :/

Ono, pravda bude kdes uprostred. Rac svoju zvedavost zamerat na ramcek z cervenej farbicky co byka v arene drazdi jako popolusku velke crievicky:


V pripade ak by nik nezarobil viac florentov jako Cossacks, tj.1000 bola by v Ciudad Perdida tatot dekoracia. Ale nebola bo akysi ficur nahral viac a so slzou v oku len spomienkou sa utesujem ze jaky fesak na maskarnom bale s touto maskou mohol som byt.
Capisto?
Cas ti bol lepsim protivnikom a ziskal lepsieho strelca nezs bola ty ...
 

DeletedUser4788

Hosť
hehe kamaradek moj byvali a najhorsi , ja som toho mal ze 1600 :eek: a ten tvoj cucaj pridat hned dam na kolena ! :p:p;)
- aspon ty hras hru jako sa patri , a tieto level 80-100 a podfukarov ... na kriz :)
 

DeletedUser4788

Hosť
inac tu uz mozes pisat co chces , hlavne ze joguda pisal upravoval a teraz nema kto tu vobec ani pisat , je to srcka , daju update a idu prec ... je to mrtve .
 

DeletedUser4788

Hosť
aj spamovat , tu ziadne pravidla ako ani v hre !!! Kto sleduje multi ucti ? NIKTO ! Aj vyvojary ta maju v prci , len zaplat a jbmto ... bohuzial
 
Hore