• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

QppZoon

Aktívny člen
Pripomienky k mobilnej verzii:

1. V prehľade armády, po kliknutí na jednotku by nebolo zlé zobraziť aj informáciu, koľko rovnakých nepripojených jednotiek vlastním. Tak ako na PC verzii.
2. V prehľade armády by mohol byť pridaný filter pre dobu "žiadna éra". Hľadať napr. roguov je niekedy náročné.
3. Na trhovisku chýba informácia s menom hráča, ktorý ponuku vytvoril.
4. Pri veľkolepých budovách chýba informácia, kedy dokončia produkciu. Nebolo by zlé ju nejako zobraziť.

Verím, že si tieto pripomienky prečíta aj niekto z vývojárskeho tímu a nie len členovia fóra.
 

uhe83

Aktívny člen
To asi nie nemáme tu ani admina takže pochybujem je to len pre hravou ktorý sem chodia
Čistý súhlas..žiadne veci a pripomienky sa neriešia..admin a moderátor sú v nedohľadne a aj keby tu boli oni s tým nič neurobia..
Maximálne sa tu vieš posťažovať a ak je problém poradí ti hráč nie niekto z hora..
Dotazov tu máš kvantum..odpovedí malo..
Ja sem už ani nechodím..škoda slov ..napríklad aj mobilnej verzii keď si dáš kolónku VB..máš napísané veľkolepé VB..ak dáš zoznamom..tak už sú to veľké budovy..
Popisy nedostatočné...chýba čas na dokončenie a aj rozloha napríklad..
Jednoduchosť a chabost..ale už som si zvykol..
Hrám to ako relax..
Ale zmením by to chcelo veľmi veľa..
A najhlavnejšie zapojiť CVC do mobilnej verzie...
Ale to sú veci na roky
 

DeletedUser6553

Hosť
Ahoj nedalo by sa cosi urobit s ukazatelom na hostincu? Lebo kolko sedi v hostincu ludi je tak male ze sa to zle cita neslo by ked je hostinec plny zmenit farba ramceku alebo tych cislic na inu aby si toho hrac vsimnul.
 

DeletedUser6150

Hosť
bolo by mozne upravit hru tak, ze ked som online a napadne ma sused, tak by mi pauzlo hru a bojoval by som ja osobne? pretoze moje obranne jednotky sa nespravaju podla mojich predstav a casto krat ma rozbije aj slabsi hrac ( takisto ako aj ja). velmi by som privital takuto moznost. dakujem
 

DeletedUser6553

Hosť
Je pravda ze na hracov vyvojari a komunity manageri kaslu a ide jim len o to aby vytazili s ludi co najvjacej penazi :) Preco robja virtualnu realitu ked este doteraz neurobili CvC pre mobilnu verziu!!!! Hra na mobile je pre mna nehratelna a chyba jej velmi vela funkcii ktore su na PC. Ak sa to tak vezme su to dve odlisne hry ktore maju spolocny iba zaklad. Pre co najprv nedorobja hru nech je hratelna? A kolko ludi ma VR set? Pre co oznamuju taketo capiny ked nevedja urobit nic na opravu tychto VELKYCH NEDOSTATKOV?
 

DeletedUser

Hosť
Je tam jeden nešťastný názov jednotky "puška zadovka" Ide pritom o delostreleckú jednotku, tak by ten názov mal toto aj vyjadrovať, - trebárs "Poľné delo", alebo podobne... :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

uhe83

Aktívny člen
Je tam jeden nešťastný názov jednotky "puška zadovka" Ide pritom o delostreleckú jednotku, tak by ten názov mal toto aj vyjadrovať, - trebárs "Poľné delo", alebo podobne... :)
A nielen to..chýb je v hre viac ako dosť...
V jednej kolónke máš napríklad veľkolepé budovy a v ďalšom máš zoznam veľkých budov..
To máš tak keď to prekladá ujo Google..alebo kto a nedáva bacha čo napíše...

Alebo koho to bol nápad dať stopku pri nahodenych 500 BV ..ďalšia somarina
 

terminal

Nový člen
Milé kráľovné a králi,

v tejto téme radi privítame vaše návrhy, tipy a nápady čo by mala ďalšia aktualizácia obsahovať, ktoré pre vás dôležité veci by mala mať a v čom by sa mohla zlepšiť. Skrátka sem píšte rôzne herné vylepšenia, ktoré vám momentálne "pijú" krv.


neviem do ktorej sekcie to napísať, ale by som navrhoval pri denných výzvach občas meniť truhlicu vyzývateľa, napríklad raz studňa želaní, raz zmenšenie studne, zmenšenie skrýše roquea a podobne.
 

DeletedUser6644

Hosť
Zdravim, po pondelkovej aktualizacii na mobile je pozadie pri lubovolnom otvorenom okne rozostrene. Nieje mozne kontrolovat pozadie napr. opakujucu sa ulohu pri nahadzovani BV do VB alebo pri nakupe BV za mince nieje vidiet pocet uz kupenych BV. Navrhujem pre toto "vylepsenie" v nastaveniach moznost vypnut, pripadne ho uplne odstranit. Ak to nieje mozne prosim o radu ako odstranim tuto poslednu aktualizaciu. Dakujem
 

DeletedUser6645

Hosť
Mne by pomohlo mať tlačitko Hromadný zber tovarov , peňazí a zásob. Mnoho hráčov to hra tak ,že navoli rovnaký horizont zberu . Rovnako by mi pomohlo mať možnosť zadat rovnaký hromadný čas na všetky výrobné budovy naraz jedným tlacitkom. Hrám to na mobile.
 

DeletedUser5707

Hosť
každá aktualizácia zaberá veľa miesta a keďže na androidoch sa nedá presunúť na SD kartu tak po tých niekoľkých rokoch hrania už nemám kde tú hru natlačiť a nechtiac s ňou končím. Možno len na zamyslenie, či by bol fakt taký problém povoliť presunutie aplikácie na iné ako interné úložisko
 

atreyu

Člen
prosím o zmenu v relikviách...pri bežnej relikvii mi vždy padne len prastará tvár a brána slnečného boha :/ za posledné 10 relikvie bolo 7 týchto somarín...
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
každá aktualizácia zaberá veľa miesta a keďže na androidoch sa nedá presunúť na SD kartu tak po tých niekoľkých rokoch hrania už nemám kde tú hru natlačiť a nechtiac s ňou končím. Možno len na zamyslenie, či by bol fakt taký problém povoliť presunutie aplikácie na iné ako interné úložisko

Návrh som preposlal.

prosím o zmenu v relikviách...pri bežnej relikvii mi vždy padne len prastará tvár a brána slnečného boha :/ za posledné 10 relikvie bolo 7 týchto somarín...

Toto je jedna z často žiadaných vecí. Návrh už bol preposlaný v minulosti.
 

DeletedUser6921

Hosť
Dobrý večer .... mal by som jeden maličký kozmetický návrh. Nemohol by alcatraz ukazovať počet a druh jednotiek, ktoré hráč z neho za denný zber dostal?...viem, že hráči čo majú 80 level alcatrazu dostávajú niekoľko desiatok rôznych jednotiek tak aspoň, keby vyskočilo nejaké kontextové okno kde by bolo vypísané, koľko ste získali roguov, ťažkej pechoty, ľahkej pechoty samozrejme aj druh, resp. keby pri tom výbere vyskočil nápis 5x rogue. 4x granátnik, 4x dragún atď. ... Ďakujem :)
 

DeletedUser5138

Hosť
naco? nechaj si iba jednu vojensku budovu a budes vediet presne, ktore jednotky si dostal, ak ich uz budes mat dostatok, tak budovu zburas a postavis dalsiu vojensku budovu, problem solved
 

DeletedUser6956

Hosť
Zdravim. Neviem ci to tu uz bolo, ale nedalo by sa do buducna pridat moznost otacat budovy ? Vela veci by to ulahcilo a nemuseli by byt vsetky tak "nalinajkovane" :).
 

DeletedUser6956

Hosť
A este jedna vec by bola fajn - keby sa po dokonceni urovne velkolepej budovy (pri pomoci niekomu s bodmi) a po naslednom informovani o dokonceni urovne dalo danu velkolepu budovu otvorit ( pridat odkaz na otvorenie budovy). Aby clovek nemusel dohladavat ak si to chce pozriet
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore